Skórzany trend przewija się niemalże w każdym sezonem. Tej jesieni i zimy stawiamy na.. skórzane spódnice. Z czym je nosić? Zobaczcie!

Skórzana spódnica, chociaż może się kojarzyć z wyzywającym zestawem, może być zachowawcza. Wszystko zależy od fasonu, który wybierzemy i z czym ją połączymy. Popularnością cieszą się rozkloszowane, plisowane oraz ołówkowe modele. Świetnie odnajdują się w zestawie z elegancką koszulą i marynarką oraz sweterkami. Casualowy zestaw, idealny na jesień, stworzymy łącząc ją z grubym swetrem i adidasami. Jeśli chcemy wyglądać bardziej kobieco, zamiast sportowego obuwia wybierzmy muszkieterki. Do biura najlepiej sprawdzą się modele midi ze szpilkami i prostą koszulą i marynarką. Na wieczorne wyjścia możesz postawić na czarny total look – gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie! Aby nie wyglądać zbyt wyzywająco, postaw na gładką skórę. Jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu, sprawdzi się lakierowana spódnica. Jednak ostrożnie z nią – w takim zestawie łatwo o kicz! Skórę pokochały również blogerki. Postawiła na nią m.in. Karyn, Sandicious  i Kinga.