Zapraszamy na kurs autoprezentacji

Naucz się sztuki autoprezentacji od podstaw. Przejmij kontrolę nad tym, jak widzą Cię inni. Wzmocnij charyzmę i osiągnij sukces. Nazywam się Agnieszka Świst-Kamińska. Od ponad 10 lat prowadzę szkolenia z wizerunku i komunikacji dla firm oraz osób prywatnych. Prowadzę zajęcia na większości uniwersytetów w Polsce. Przez lata miałam przyjemność pracować z wiodącymi stacjami TV w kraju (TVN, Polsat, TVP). Tworzyłam także własną audycję radiową. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z klientami, studentami i uczestnikami kursów.

Metodyka szkolenia

Szkolenie z autoprezentacji bazuje na dwóch filarach. Są to: wiedza i praktyka. Szkolenie ma więc charakter wykładowo-warsztatowy.

Wiedza

Podzielę się z Tobą wiedzą z dziedziny psychologii, negocjacji, komunikacji i stylu, którą zdobyłam na University of the Arts London oraz Uczelni Nauk Społecznych. Odkryję przed Tobą tajniki pracy doradcy do spraw wizerunku, Style Coacha oraz Cool Huntera. Otrzymasz autorskie materiały szkoleniowe, które ułatwią Ci przyswojenie nowej wiedzy.

Praktyka

Ćwiczenia praktyczne – indywidualne i grupowe – to ważny element moich szkoleń. Techniki, które poznasz na zajęciach, są uniwersalne. Znajdą więc zastosowanie w każdej branży. Szkolenie z autoprezentacji to trening umiejętności miękkich. W trakcie zajęć przećwiczysz radzenie sobie w różnych sytuacjach. Skonfrontujesz swoje przekonania z innymi uczestnikami.

Pokażę Ci, jak skutecznie budować swój autorytet

Sygnały niewerbalne, które przekazujesz za pomocą spojrzenia, postawy ciała, gestykulacji czy mimiki, są odbierane na poziomie podświadomości. Naucz się nad nimi panować.

Jeśli zadbasz o ton wypowiedzi, ubiór i gestykulację, będziesz postrzegany lub postrzegana jako osoba pewna siebie, inteligentna i godna zaufania.

* * *

Autoprezentacja to także kreowanie wizerunku za pomocą wyglądu. Pomagam kursantom odnaleźć swój styl. Pokazuję, jak wizerunek przekłada się na osiąganie konkretnych celów.

* * *

Dlaczego warto wybrać moje autorskie szkolenie z autoprezentacji?

1. Możesz dopasować miejsce oraz termin kursu do swoich potrzeb. Organizuję zamknięte szkolenia z autoprezentacji w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz w wielu innych miastach.
  2. Dostaniesz gotowe narzędzia, które pozwolą Ci świadomie budować autorytet eksperta podczas wystąpień publicznych.
  3. Otrzymasz indywidualny feedback. Szkolenia z autoprezentacji odbywają się w kameralnych grupach. Dowiesz się, co robisz dobrze, a gdzie popełniasz błędy.
  4. Spojrzysz na siebie z nowej perspektywy – to ekscytujące doświadczenie i ważny element samorozwoju.
  5. Rozpoczniesz nowy – bardziej świadomy – etap w swojej karierze zawodowej.
* * *

Sztuka autoprezentacji to szkolenie, które zaprocentuje w Twoim życiu zawodowym i prywatnym. Serdecznie zapraszam, Agnieszka Świst-Kamińska

Siła pierwszego wrażenia

Ludzie mają tendencję do przypisywania cech osobowościowych innym ludziom wyłącznie na podstawie pierwszego wrażenia.

Jeśli:

1. nie uda Ci się przykuć uwagi słuchaczy wystarczająco szybko
  2. to, co mówisz, nie będzie spójne z tym, jak mówisz
  3. stworzysz stylizację nieadekwatną do sytuacji

… możesz zostać odebrany lub odebrana jako osoba niekompetentna, niepewna siebie i nieznająca etykiety biznesowej.

To „łatki”, których trudno się pozbyć. Twój autorytet spadnie. Przekonanie słuchaczy, że masz coś wartościowego do przekazania, będzie wówczas dużo trudniejsze.

Szkolenie z autoprezentacji – dla kogo?

Szkolenia z autoprezentacji są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a w szczególności:

1. marketingowców;
  2. PR-owców;
  3. nauczycieli i wykładowców akademickich;
  4. właścicieli firm;
  5. managerów i team leaderów;
  6. specjalistów ds. zarządzania zasobami ludzkimi;
  7. prelegentów;
  8. konferansjerów;
  9. scrum masterów;
  10. product ownerów;

Chcesz osiągnąć szybciej założone cele, generować większe zyski czy budować rozpoznawalność marki?

Weź udział w szkoleniu z autoprezentacji.

Wybrane przeprowadzone szkolenia