Blog Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu | Profesjonalnie o modzie
Agnieszka Świst-Kamińska na Instagramie Agnieszka Świst-Kamińska na Facebooku Agnieszka Świst-Kamińska na Facebooku Agnieszka Świst-Kamińska na Facebooku

Agnieszki Świst-Kamińskiej

O tym piszemy

Najnowsze wpisy na blogu

W jakim sklepie kupić koszule męską wysokiej jakości?

Jak wybrać ponadczasową koszulę męską na każdą okazję?

Wybór koszuli, która sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, nigdy nie powinien być dziełem przypadku. To bowiem dzięki niej nasza stylizacja nabierze wyjątkowych cech, a my poczujemy się pewnie, niezależnie od sytuacji. Na co zwrócić uwagę, kupując ponadczasową koszulę i czym powinien charakteryzować się ten element garderoby? Przeczytaj nasz krótki poradnik, by wybrać idealną koszulę dla siebie.

Czytaj dalej »
Warto wiedzieć

Psychologia i rozwój

Coaching a mentoring

Coaching a mentoring – 5 najważniejszych różnic

Coaching i mentoring to dwie popularne metody rozwoju osobistego i zawodowego, które często są mylone ze sobą. Chociaż obie mają na celu wspieranie ludzi w osiąganiu celów, istnieją między nimi istotne różnice. Jakie? Dziś wyjaśniamy! Czym jest coaching i mentoring?

Czytaj dalej »
Polecamy

Najczęściej czytane

5 zasad aktywnego słuchania
Sprawdź 5 zasad aktywnego słuchania, które poprawią jakość Twoich relacji z innymi ludźmi i sprawią, że będziesz lepszym słuchaczem.
Jak właściwie używać męskich perfum
Oferta pachnideł skierowanych do mężczyzn jest obecnie bogata jak nigdy dotąd. Jak właściwie używać męskich perfum? Dziś podpowiadamy.
marynarki damskie jak je nosić
Jak nosić marynarkę damską? Na wiele sposobów! Ten element garderoby jest bardzo uniwersalną bazą do stworzenia wielu outfitów.
jak nosić golf
Golf to obowiązkowy element jesienno-zimowej garderoby. Jak nosić golf? Przedstawiamy najmodniejsze stylizacje na jesień i zimę.
Tylko u nas

Wywiady Agnieszki Świst-Kamińskiej

jak ubierać księdza

Jak ubierać księdza? Wywiad z ks. Maciejem Kwietniem

Dziś mamy przyjemność przedstawić Wam wywiad  ks. Maciejem Kwietniem, Dyrektorem Radia Plus. Tematem jest… moda dla księży. Maciej Kwiecień – doktor teologii (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), absolwent polonistyki (Uniwersytet Gdański), wykładowca kultury życia kapłańskiego i komunikacji medialnej w

Czytaj dalej »
Wywiad z prof. dr hab. Cezary Krawczykiem

Wywiad z prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem

Pragniemy zaprosić Państwa na wywiad naukowcem, pedagogiem i wynalazcą prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem, z którym mieliśmy przyjemność rozmawiać już jakiś czas temu, w wywiadzie o wynalazku – złączki implantologicznej. Dziś wywiad z prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem. Agnieszka Świst-Kamińska:

Czytaj dalej »

© 2024 Blog Szkoły Męskiego Damskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej

Dostosowanie MCS GroupUp ↑