Blog Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu | Profesjonalnie o modzie
Agnieszka Świst-Kamińska na Instagramie Agnieszka Świst-Kamińska na Facebooku Agnieszka Świst-Kamińska na Facebooku Agnieszka Świst-Kamińska na Facebooku

Agnieszki Świst-Kamińskiej

O tym piszemy

Najnowsze wpisy na blogu

Letnie stylizacje dla puszystych panów

Lato to idealny czas, aby eksperymentować z modą i cieszyć się wygodą lekkich, przewiewnych ubrań. Dla puszystych panów, którzy często napotykają trudności w znalezieniu stylowych i dobrze dopasowanych ubrań, wybór odpowiedniej garderoby może być szczególnie istotny. W naszym poradniku skupimy się na kluczowych elementach letniej męskiej garderoby, które łączą komfort noszenia z nowoczesnym stylem, idealnie dopasowanym do większej sylwetki. Omówimy zarówno praktyczne aspekty wyboru krótkich spodenek, jak i eleganckie koszule idealne na upalne dni. Zapraszamy do odkrycia, jak modnie i komfortowo ubrać się w lecie, celebrując każdy rozmiar i kształt.

Czytaj dalej »
dlaczego warto korzystać z portali randkowych

Dlaczego warto korzystać z portali randkowych?

Nowoczesne rozwiązania technologiczne mogą bardzo pomagać w spełnianiu potrzeb emocjonalnych oraz erotycznych. Portale randkowe to dzisiaj jedne z najpopularniejszych narzędzi do nawiązywania nowych znajomości o różnorodnym charakterze. Można na nich znaleźć stałego partnera na długie lata, a można także spotkać

Czytaj dalej »
wypożyczanie garniturów

Wypożyczanie garniturów i ubrań luksusowych – czy warto?

Wypożyczanie ubrań, zwłaszcza tych luksusowych, stało się coraz bardziej popularne w dzisiejszym świecie mody. Zamiast inwestować duże sumy pieniędzy w zakup rzadkich lub wysokiej jakości ubrań, konsumenci coraz częściej wybierają opcję wypożyczenia. Niesie to za sobą szereg zalet, ale jednocześnie

Czytaj dalej »
Warto wiedzieć

Psychologia i rozwój

praca w zespole

Praca zespołowa – dlaczego jest tak ważna?

Być może zainteresują Cię te artykuły: Szkolenie dla uczniów w Poddębicach Emisja głosu – szkolenie praca z głosem dla kadry Uniwersytetu jagielońskiego Wywiad Agnieszki Świst-Kamińskiej z Andrzejem Michalczykiem Skuteczna komunikacja ze studentami – 5 zasad Jak poprawić wizerunek firmy? 8

Czytaj dalej »
szkolenie w chełmnie

Szkolenie w Chełmnie dla młodzieży z komunikacji z osobami z niepełnosprawnością

W ostatnich latach coraz większą uwagę poświęca się kwestiom integracji społecznej osób z niepełnosprawnością. Jednym z kluczowych elementów tej integracji jest umiejętność właściwej komunikacji oraz rozwinięta tolerancja wobec osób z różnymi zaburzeniami umysłowymi. W tej tematyce odbyło się Szkolenie w Chełmnie dla młodzieży z komunikacji z osobami z niepełnosprawnością, które poprowadziła Agnieszka Świst-Kamińska, założycielka Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu.

Czytaj dalej »
zasady dobrego zachowania w pracy

Zasady dobrego zachowania w pracy – 10 zasad savoir-vivre

Umiejętność odpowiedniego zachowania się i przestrzegania zasad savoir-vivre w środowisku zawodowym jest niezwykle istotne. Dobre maniery nie tylko świadczą o Twoim szacunku dla innych, ale również mogą wpłynąć na Twoją reputację i relacje z kolegami oraz przełożonymi. Jak zachowywać się w biurze? Poznaj najważniejsze zasady dobrego zachowania w pracy.

Czytaj dalej »
sesje wizeruenkowe

Sesja wizerunkowa – dlaczego warto?

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność kolejny raz realizować profesjonalną, wizerunkową sesję zdjęciową dla klientki. Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, robiła make up, fryzurę oraz stylizację. Czym jest sesja wizerunkowa i dlaczego warto ją wykonać?

Czytaj dalej »
Polecamy

Najczęściej czytane

5 zasad aktywnego słuchania
Sprawdź 5 zasad aktywnego słuchania, które poprawią jakość Twoich relacji z innymi ludźmi i sprawią, że będziesz lepszym słuchaczem.
Jak właściwie używać męskich perfum
Oferta pachnideł skierowanych do mężczyzn jest obecnie bogata jak nigdy dotąd. Jak właściwie używać męskich perfum? Dziś podpowiadamy.
marynarki damskie jak je nosić
Jak nosić marynarkę damską? Na wiele sposobów! Ten element garderoby jest bardzo uniwersalną bazą do stworzenia wielu outfitów.
jak nosić golf
Golf to obowiązkowy element jesienno-zimowej garderoby. Jak nosić golf? Przedstawiamy najmodniejsze stylizacje na jesień i zimę.
Tylko u nas

Wywiady Agnieszki Świst-Kamińskiej

jak ubierać księdza

Jak ubierać księdza? Wywiad z ks. Maciejem Kwietniem

Dziś mamy przyjemność przedstawić Wam wywiad  ks. Maciejem Kwietniem, Dyrektorem Radia Plus. Tematem jest… moda dla księży. Maciej Kwiecień – doktor teologii (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), absolwent polonistyki (Uniwersytet Gdański), wykładowca kultury życia kapłańskiego i komunikacji medialnej w

Czytaj dalej »
Wywiad z prof. dr hab. Cezary Krawczykiem

Wywiad z prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem

Pragniemy zaprosić Państwa na wywiad naukowcem, pedagogiem i wynalazcą prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem, z którym mieliśmy przyjemność rozmawiać już jakiś czas temu, w wywiadzie o wynalazku – złączki implantologicznej. Dziś wywiad z prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem. Agnieszka Świst-Kamińska:

Czytaj dalej »

© 2024 Blog Szkoły Męskiego Damskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej

Dostosowanie MCS GroupUp ↑