Agnieszka Świst-Kamińska na Instagramie Agnieszka Świst-Kamińska na Facebooku

Agnieszki Świst-Kamińskiej

Ostatnie wpisy

Na tapecie

sesje wizeruenkowe

Sesja wizerunkowa – dlaczego warto?

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność kolejny raz realizować profesjonalną, wizerunkową sesję zdjęciową dla klientki. Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, robiła make up, fryzurę oraz stylizację. Czym jest sesja wizerunkowa i dlaczego warto ją wykonać?

Czytaj dalej »
jak nosić kolorowe skarpety

Jak nosić kolorowe skarpetki?

Nie ma wątpliwości, że kolorowe skarpetki to dodatek, który potrafi zrobić całą stylizację. To trend, który na stałe wpisał się do świata mody.  Jak nosić kolorowe skarpetki, by wyglądać stylowo? Dziś podpowiadamy!

Czytaj dalej »
O tym piszemy

Kobiecym okiem

opalanie jak przedłużyć

Jak przedłużyć opaleniznę? 4 kroki do trwałej opalenizny

O tym, jak przedłużyć opaleniznę, warto pomyśleć już przed rozpoczęciem lata, ponieważ nasza skóra wymaga odpowiedniego przygotowania do opalania. Musimy również stosować się do kilku niezwykle istotnych zasadach, które mają na nią wpływ. Dziś przedstawiamy kroki do trwałej opalenizny!

niezbędnik na plażę

Plażowy niezbędnik – 13 rzeczy, które musisz zabrać na plażę

Jedno jest pewne, a mianowicie, że każdy z nas z niecierpliwością czeka na urlop. Upragnione dni wolne od codziennych obowiązków, pozwalają się zregenerować i naładować akumulatory. Niezależnie, czy wybierasz się nad polskie morze, czy lecisz do ciepłych krajów, jest kilka obowiązkowych rzeczy, które musisz wziąć na plażę. Przedstawiamy plażowy niezbędnik!

jak schudnąć bez efektu jojo

Jak schudnąć bez efektu jojo?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że większość Pań marzy o idealnej sylwetce. Niestety wiele osób zależy na szybkich efektach. W rezultacie waga bardzo szybko wraca do punktu wyjścia i wiąże się z efektem jojo. Jak schudnąć bez efektu jojo? Poznaj skuteczne sposoby.

© 2021 Szkoła Męskiego Damskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej

Dostosowanie MCS GroupUp ↑