Blog Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu | Profesjonalnie o modzie
Agnieszka Świst-Kamińska na Instagramie Agnieszka Świst-Kamińska na Facebooku

Agnieszki Świst-Kamińskiej

O tym piszemy

Najnowsze wpisy na blogu

modny facet po 40

Modny facet po 40 – jak się dobrze ubrać?

Podobno życie zaczyna się po 40. Człowiek zaczyna zmieniać postrzeganie świata, a także swój ubiór. Jak powinien ubierać się mężczyzna po 40? Przygotowałyśmy dla Ciebie vademecum wiedzy o modzie, które powinien przeczytać każdy mężczyzna. Zobacz, jak wygląda modny facet po 40 i poznaj zasady, których warto się trzymać.

Czytaj dalej »
dobry sprzedawca

Czym powinien cechować się dobry sprzedawca? – projekt Gołdap

Być może zainteresują Cię te artykuły: „Trzeba mieć świadomość siebie” – ekskluzywny wywiad z Ryszardem Kaliszem Wywiad style coach Agnieszki Świst-Kamińskiej z enologiem Robertem Mielżyńskim Otwórz się na kreowanie stylu! Zajęcia Agnieszki Świst-Kamińskiej w szkole w Kowalach PodniebnePodróże.pl – biuro,

Czytaj dalej »
cechy dobrego wykładowcy

Cechy dobrego wykładowcy – Szkolenie dla kadry UJ

Być może zainteresują Cię te artykuły: Kurs wystąpień publicznych dla uczniów szkół zawodowych Zajęcia z aktywizacji zawodowej w Makowie Podhalańskim Wywiad z Agnieszką Świst-Kamińską dla Imperium Sukcesu Szkolenie dla zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu „Trzeba mieć świadomość siebie”

Czytaj dalej »
zestaw koordynowany szara marynarka

Zestaw koordynowany – co to jest i dlaczego warto znać to pojęcie?

Łączenie eleganckich elementów garderoby z nieco bardziej swobodnymi ubraniami już nikogo nie dziwi. Takie połączenie zyskało wielu zwolenników. Tym bardziej podczas uroczystości, które nie wymagają formalnego stroju, ale nie wypada również przyjść w casualowym outficie. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zestaw koordynowany. Co to jest i dlaczego warto znać to pojęcie?

Czytaj dalej »
Polecamy

Najczęściej czytane

5 zasad aktywnego słuchania
Sprawdź 5 zasad aktywnego słuchania, które poprawią jakość Twoich relacji z innymi ludźmi i sprawią, że będziesz lepszym słuchaczem.
Jak właściwie używać męskich perfum
Oferta pachnideł skierowanych do mężczyzn jest obecnie bogata jak nigdy dotąd. Jak właściwie używać męskich perfum? Dziś podpowiadamy.
marynarki damskie jak je nosić
Jak nosić marynarkę damską? Na wiele sposobów! Ten element garderoby jest bardzo uniwersalną bazą do stworzenia wielu outfitów.
jak nosić golf
Golf to obowiązkowy element jesienno-zimowej garderoby. Jak nosić golf? Przedstawiamy najmodniejsze stylizacje na jesień i zimę.
Tylko u nas

Wywiady Agnieszki Świst-Kamińskiej

jak ubierać księdza

Jak ubierać księdza? Wywiad z ks. Maciejem Kwietniem

Dziś mamy przyjemność przedstawić Wam wywiad  ks. Maciejem Kwietniem, Dyrektorem Radia Plus. Tematem jest… moda dla księży. Maciej Kwiecień – doktor teologii (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), absolwent polonistyki (Uniwersytet Gdański), wykładowca kultury życia kapłańskiego i komunikacji medialnej w

Czytaj dalej »
Wywiad z prof. dr hab. Cezary Krawczykiem

Wywiad z prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem

Pragniemy zaprosić Państwa na wywiad naukowcem, pedagogiem i wynalazcą prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem, z którym mieliśmy przyjemność rozmawiać już jakiś czas temu, w wywiadzie o wynalazku – złączki implantologicznej. Dziś wywiad z prof. dr hab. Cezarym Krawczykiem. Agnieszka Świst-Kamińska:

Czytaj dalej »

© 2022 Blog Szkoły Męskiego Damskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej

Dostosowanie MCS GroupUp ↑