Idź na zakupy z Agnieszką Świst-Kamińską

Zadbaj o to, aby w Twojej szafie znalazły się tylko takie ubrania, w których świetnie wyglądasz i dobrze się czujesz. Stwórz garderobę dopasowaną do sylwetki, typu urody i stylu życia.

Zakupy ze stylistyką to inwestycja w profesjonalny wizerunek. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pełnej metamorfozy, czy jedynie subtelnej modyfikacji dotychczasowego sposobu ubierania się, możesz liczyć na indywidualną pomoc w zakresie komponowania stylizacji.

Marzysz o zakupach w jednej z europejskich stolic? Wyruszymy w podróż po modowe trendy po Warszawie, Mediolanie, Berlinie, Londynie lub Paryżu w poszukiwaniu modowych inspiracji. Pokażę Ci, gdzie robić zakupy i jak szukać wysokiej jakości ubrań, które podkreślą Twój styl.

Zakupy ze stylistką to oferta dla osób, które:

Nie mają czasu na tworzenie stylizacji

Problemy z komponowaniem stylizacji może rozwiązać szafa kapsułowa. To garderoba stworzona na bazie kilkunastu-kilkudziesięciu elementów, które można zestawiać w różnych konfiguracjach. Pomogę Ci ją stworzyć. Dzięki temu błyskawicznie skomponujesz stylizację idealnie dobraną do sylwetki i okazji.

Nie lubisz chodzenia po sklepach ?

Konsekwencją nieznajomości własnego stylu są nieprzemyślane zakupy. Efekt? Szafa pełna ubrań i dodatków, które nie tworzą spójnej całości. Współpraca ze stylistyką to propozycja dla osób, które kupują ubrania w sposób impulsywny i chaotyczny. Pomogę Ci zbudować własny styl i znaleźć ubrania, które wydobędą Twoje atuty.

Nie wiedzą, jak wykreować swój wizerunek, aby osiągnąć zamierzone cele

Zmiana wizerunku może mieć realny wpływ na Twoją karierę zawodową. Dowiedz się, co „mówią” o Tobie Twoje ubrania i zapanuj nad tym, jak postrzegają Cię inni.

* * *

Ludzie oceniają innych przez pryzmat wyglądu – najczęściej podświadomie. Osoba, która nosi ubrania dopasowane do sytuacji, sylwetki, a wreszcie – własnej osobowości, jest postrzegana jako bardziej inteligentna, godna zaufania i charyzmatyczna. To cechy, które liczą się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym.

Zakupy ze stylistką w Polsce

Stwórz profesjonalny wizerunek biznesowy i casualowy, dobierając garderobę do rodzaju pracy, sylwetki i osobowości. Zakupy ze stylistką w Polsce to oszczędność czasu dla tych osób, które nie maja czasu na chodzenie po sklepach, nie lubią zakupów lub kupują pod wpływem impulsu. Stworzenie idealnie skomponowanej szafy zakłada dwa spotkania w ciągu roku i możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego ze stylistką.

Potrzebujesz konsultacji modowych w związku ze zmianą pracy lub sytuacji życiowej? Otrzymasz pomoc w przeorganizowaniu swojej szafy.

Zakupy ze stylistką za granicą

Komponowanie stylizacji to nasza codzienność, ale moda to także nasza pasja. Podróż z doradcą od wizerunku to świetna okazja, aby poczuć klimat największych europejskich stolic mody. Odwiedź butiki najsłynniejszych projektantów. Uzupełnij garderobę o unikatowe ubrania i dodatki.

Oferujemy pomoc w rezerwacji lotów i hotelów, a także stworzeniu planu zwiedzania. Na naszej mapie nie zabraknie kultowych miejsc, m.in. najpopularniejszych zabytków, eleganckich restauracji i ekskluzywnych sklepów.

Agnieszka Świst-Kamińska – Style Coach, Personal Shopper

Założycielka Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu.

***

Absolwentka Londyńskiego Central Saint Martins University of the Arts, Uczelni Nauk Społecznych oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

***

Związana z branżą modową od ponad 10 lat.

***

Prowadzi szkolenia z wizerunku i komunikacji dla firm oraz osób prywatnych.

***

Doradca do spraw wizerunku, STYLE COACH, COOL HUNTER.

***

Doświadczona prelegentka. Prowadzi zajęcia na większości uniwersytetów w Polsce. Przez lata pracowała z wiodącymi stacjami TV w kraju (TVN, Polsat, TVP). Tworzyła własną audycję radiową.

* * *

Nowa garderoba to tylko jeden z elementów większego procesu, jakim jest metamorfoza stylu. Zmiana sposobu ubierania się wpływa na zmianę myślenia o sobie. A pewność siebie buduje wizerunek i pomaga osiągać założone cele.

* * *

Co zyskasz, dzięki zakupom z profesjonalną stylistką?

1. Unikatową wiedzę na temat typów sylwetki, urody i trendów – tych ponadczasowych i najbardziej aktualnych.
  2. Dowiesz się, czym się kierować przy wyborze odzieży.
  3. Profesjonalny wizerunek, który zaprocentuje w pracy i życiu prywatnym.
  4. Większą pewność siebie i satysfakcję ze swojego wyglądu.
  5. Poznasz profesjonalne triki stylizacyjne i najczęstsze błędy zakupowe.
  6. Umiejętność komponowania codziennych stylizacji – casualowych i eleganckich.
  7. Modowy luz, który wpływa na sposób gestykulacji, poruszania się i występowania publicznie.

Spotkaj się z Agnieszką Świst-Kamińską w jednej z polskich lub europejskich stolic mody.

Marzysz o zakupach w zupełnie innej lokalizacji?

Wybierz się w modową podróż po własny styl z Cool Hunterem.