Zapisz się na kurs makijażu z Agnieszką Świst-Kamińską

Makijaż to ważna część Twojego wizerunku. Dowiedz się, jak tworzyć profesjonalny make-up, który buduje autorytet. Opanuj najważniejsze techniki makijażu casualowego, wieczorowego i biznesowego. Zdobądź praktyczne umiejętności, które wykorzystasz w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki warsztatom wykonasz stonowany make-up do pracy, profesjonalny makijaż fotograficzny na sesję ślubną czy modne smoky eyes w stylu Kim Kardashian. Szkolenie jest podzielone na dwa etapy.

Szkolenie I stopnia

Na I stopień zapraszamy osoby, które chcą poznać podstawowe techniki malowania twarzy i oczu. Aby uczestniczyć w kursie, nie musisz posiadać żadnej wiedzy o kosmetykach i sposobach ich wykorzystywania. Wszystkiego nauczysz się na zajęciach

Szkolenie II stopnia

II stopień jest kontynuacją kursu makijażu I stopnia. Pozwala zdobyć nowe umiejętności w zakresie kreowania makijaży okazjonalnych. Te warsztaty są przeznaczone dla osób, które posiadają podstawową wiedzę o konturowaniu czy cieniowaniu.

Na kursy makijażu zapraszamy osoby, które:

Nie lubią lub nie potrafią się malować

Zadbaj o swój wygląd i samopoczucie. Zobacz, jak za pomocą makijażu możesz podkreślić swoje naturalne piękno, wydobyć atuty i zatuszować niedoskonałości. Naucz się, jak dbać o cerę. Dowiedz się, jakich produktów nie może zabraknąć w Twojej kosmetyczce i opanuj podstawowe techniki codziennego make-upu.

Chcą zdobyć nowe umiejętności

Profesjonalne szkolenie z makijażu to szansa, żeby udoskonalić technikę, zbudujesz portfolio i zdobyć nowych klientów. Na warsztatach poznasz najnowsze trendy makijażowe, dzięki którym poszerzysz swoją ofertę.

Chcą rozpocząć pracę w branży beauty

Doskonal swój warsztat

Na warsztaty zapraszamy uczniów szkół zawodowych kształcących się w zawodzie technik usług kosmetycznych oraz studentów uczelni i wydziałów kosmetycznych.

Pracuj nad wizerunkiem

Nasza oferta jest skierowana także do osób publicznych, występujących w mediach w roli ekspertów, które chcą zadbać o swój wizerunek.

Na kursie makijażu I stopnia nauczysz się:

1. analizy kolorystycznej;
  2. konturowania twarzy;
  3. doboru podkładu;
  4. jak wykonać makijaż brwi;
  5. jak stworzyć make-up dzienny, biznesowy, kobiety dojrzałej, francuski oraz wieczorowy.

W trakcie kursu makijażu II stopnia poznasz makijaż:

1. amerykański;
  2. ślubny;
  3. fotograficzny;
  4. kontrastowy;
  5. glamour;
  6. estradowy.
* * *

Sztuka makijażu jest znana od wieków. Pierwsze kolorowe kosmetyki były wykorzystywane przez starożytne Egipcjanki kilka tysięcy lat przed naszą erą. Dziś makijaż jest niezbędnym elementem profesjonalnego wizerunku.

Agnieszka Świst-Kamińska – stylistka makijażu

Założycielka Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu.

***

Absolwentka Londyńskiego Central Saint Martins University of the Arts, Uczelni Nauk Społecznych oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

***

Związana z branżą modową od ponad 10 lat.

***

Prowadzi szkolenia z wizerunku i komunikacji dla firm oraz osób prywatnych.

***

Doradca do spraw wizerunku, STYLE COACH, COOL HUNTER.

***

Doświadczona prelegentka. Prowadzi zajęcia na większości uniwersytetów w Polsce. Przez lata pracowała z wiodącymi stacjami TV w kraju (TVN, Polsat, TVP). Tworzyła własną audycję radiową.

Metodyka naszego kursu

Na kursie nauczysz się, jak malować siebie i innych. Na szkoleniu dominują ćwiczenia praktyczne. Pracujemy w kameralnych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik ma szansę przećwiczyć zdobyte umiejętności w praktyce. Warsztaty kończą się uzyskaniem imiennego certyfikatu MEN. To dokument, który możesz wykorzystać w codziennej pracy.

Na szkoleniu pracujemy wyłącznie na kosmetykach wykorzystywanych przez profesjonalnych makijażystów i wizażystów. To prestiżowe marki spełniające najwyższe standardy jakości.

Program kursu

1. Analiza kolorystyczna w systemie klasycznym oraz w systemie 12 typów urody
  2. Analiza typów skory, z naciskiem na cery z problemami
  3. Błędy w makijażu i pielęgnacji skóry
  4. Odpowiedni dobór kosmetyków
  5. Kuferek makijażystki – co powinien zawierać?
  6. Makijaż korekcyjny w teorii: zasady światłocienia, modelowania twarzy, korekta oczu, nosa, brwi oraz ust
  7. Makijaż dostosowany do różnych problematycznych typów cery – pielęgnacja i higiena
  1. Geometria oraz rysunek brwi
  2. Właściwy kształt brwi
  3. Sposoby aplikacji pomadki oraz właściwy kontur ust
  4. Ćwiczenia praktyczne makijażu brwi i ust
  5. Modelowanie twarzy na sucho
  6. Cieniowanie oczu – zasady, sposób aplikacji cieni za pomocą pędzli do uzyskania właściwego przejścia
  7. Zastosowanie różnych rodzajów pędzli – zasada doboru i wykorzystania potencjału
  8. Praca na mokrej bazie oraz suchej, rozświetlający makijaż dzienny
  9. Makijaż make-up/no make-up
  10. Sposoby aplikacji kępek, aby uzyskać naturalny efekt zagęszczenia rzęs.

Najpopularniejsze rodzaje makijażu

1. Smoky eyes
  2. Zastosowanie różnych aplikacji i dodatków
  3. Makijaż wieczorowy z błyskiem
  4. Trendy w makijażu wieczorowym
  5. Dobór makijażu do stylizacji
  1. Zasady oraz sposób wykonania klasycznej kreski za pomocą eyelinera
  2. Smoky eyes glamour
  3. Rodzaje aplikatorów
  1. pielęgnacja cery dojrzałej
  2. dobór makijażu do okazji i stylizacji
  1. popularna technika DIOR
  2. moda w makijażu ślubnym
  3. Utrwalanie makijażu

Zapraszamy do współpracy uczelnie i wydziały oferujące takie kierunki jak kosmetologia czy wizaż i stylizacja.
Kursy indywidualne prowadzimy dla klientów z okolic Trójmiasta.

* * *

Nie lubisz się malować? Gdy opanujesz podstawowe techniki make-upu, makijaż przestanie być dla Ciebie wyzwaniem, a stanie się nawykiem. Zaczniesz czerpać przyjemność z możliwości kreowania wizerunku w zależności od potrzeb.

Wybrane przeprowadzone szkolenia