Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność prowadzić zajęcia edukacyjne z wizażu dla Wojewódzkiej Pomorskiej Komendy Ochotniczej Hufców Pracy.

zajęcia z wizażu dla ohp

Zajęcia z wizażu dla Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczej Hufców Pracy

Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska po raz kolejny wcieliła się w rolę szkoleniowca. Tym razem prowadziła zajęcia edukacyjne z wizażu dla Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy. Zajęcia miały na celu podwyższenie kwalifikacji młodych ludzi, wchodzących na rynek pracy, którzy kształcą się w zawodzie fryzjera.

Poszerzenie umiejętności uczniów obejmowało wiedzę z zakresu stylizacji, makijażu ślubnego, amerykańskiego i dziennego.

Zajęcia odbyły się w Pruszczu Gdański. Obejmowały zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Uczestnicy zdobyli podstawową umiejętność z zakresu doboru stylizacji do typu sylwetki oraz doboru makijażu do typu urody. Uczestnicy poznali tajniki tworzenia makijażu:

  • dziennego – idealnego zarówno na uczelnię, jak i do pracy. Jego celem jest nadanie świeżości i zatuszowanie mankamentów takich jak worki i sińce pod oczami,
  • amerykańskiego – znany jako makijaż Kim Kardashian. Charakteryzuje się ciemnym okiem w kolorach brązu, mocnym konturowaniem i wyrysowanymi mocno brwiami. To jeden najmodniejszych make up ostatnich czasów
  • ślubnego – to połączenie makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Nie jest zbyt przesadni, wydobywa kobiece piękno i je podkreśla, jednocześnie ukrywając wszelkie niedoskonałości.

Następnie na podstawie przyswojonej wiedzy, samodzielnie tworzyli makijaże.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie. Poniżej możecie zobaczyć fotorelację z zajęć.

zajęcia z wizażu wizaż dla ohp

Wizaż – dlaczego warto się uczyć?

Zajęcia z wizażu są bardzo ważne dla osób, które wiążą przyszłość z tym zawodem, jak i fryzjerów. Zdobyta na szkoleniu wiedza pozwala stworzyć dopasowane zarówno do typu sylwetki, jak i typu urody klientki stylizacje, uzupełnione o makijaż oraz fryzurę. Prawidłowo dobrane ubrania, odpowiedni makijaż oraz fryzura podkreślą atuty, a ukryją ewentualne mankamenty.

Kurs wizażu warto traktować jako inwestycję w siebie. Podnosi kwalifikacyjne i pozwala poszerzyć swoje portfolio, wzbogacić CV, co jest niezwykle istotne na rynku pracy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę. Znajdą Państwo w niej szkolenia zarówno z zakresu wizażu, jak i samego makijażu. Nasza oferta jest szyta na miarę klienta, dzięki czemu dopasujemy program do Państwa potrzeb.

wizaż szkolenie