W dniach 14-16 września w Świnoujściu odbędzie się kolejna edycja Baltic Business Forum. BBF to międzynarodowe forum gospodarcze, będące od 2009 roku corocznym miejscem spotkań przedstawicieli świata biznesu i polityki z obszaru państw Europy Zachodniej, Środkowo-Wschodniej i Azji. Pomysłodawcą oraz organizatorem pierwszej edycji Forum była Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Następne edycje organizowane były przez stowarzyszenie Baltic Business Forum (obecnie Europe North East Association). Co roku, w konferencji biorą udział aktualni i byli przywódcy państw świata, ministrowie, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, szefowie agend rządowych, a także znani i cenieni eksperci oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. Jednak główny trzon uczestników i prelegentów Forum stanowią przedsiębiorcy z krajów Europy Środkowo- Wschodniej i Azji. Są to zarówno wielkie spółki, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. W tegorocznej edycji gościem honorowym jest Turcja.

W ostatni dzień Business Forum, 16 września o godzinie 10.00, wystąpi Założycielka Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu, Agnieszka Świst-Kamińska. Style Coach omówi ważne kwestie dotyczące dress codu w biznesie.  Temat jej wykładu to „Zasady dress code, savoir vivre oraz kodeksu dyplomatycznego w biznesie”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Ponadto do wygrania będzie voucher na nasze usługi.

BBF-logo-podstawowe_1