W dniach 15-16 marca 2017 w Hotelu Przystań w Olsztynie, odbyła się kolejna edycja „Kobieca flota”.  To ekskluzywne szkolenie dla kobiet zarządzających flotą. Założycielka Szkoły Męskiego Stylu i Szkoły Damskiego Stylu, Agnieszka Świst-Kamińska, miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu.

Udział w szkoleniu pozwala nie tylko na podniesienie zawodowych kwalifikacji i efektywności osobistej, ale również na poznanie ludzi i nawiązanie kontaktów biznesowych. Podczas szkolenia wystąpiła wyselekcjonowana grupa prelegentów, która swoim doświadczeniem z branży i wiedzą jest przykładem dla innych fleet managerów. Wśród nich była Style Coach i Cool hunter Agnieszka Świst-Kamińska. Temat wykładu brzmiał „Dress code w kobiecym biznesie”. Dzięki wykładom, uczestniczki wydarzenia zgłębiły wiedzę z tematów stricte flotowych. Gościem specjalnym eventu była redaktor naczelna motocaina.pl Katarzyna Frendl.  Całość spotkania uzupełniła świetna atmosfera oraz urokliwe miejsc – hotel Przystań Hotel & Spa, który jest położony na brzegu najpiękniejszego jeziora w Olsztynie – Jeziora Ukiel.
Bardzo serdecznie dziękujemy za zaufanie.

flota3 flota2