W piątek, 21 października, we Wrocławiu, w hotelu Hilton odbyła się konferencja „Psychologia w biznesie i zarządzaniu projektami„.

Założycielka Szkoły Męskiego Stylu, Agnieszka Świst-Kamińska, miała przyjemność być prelegentem podczas konferencji. Mówiła o tym jak wykorzystać wizerunek i świadomie nim zarządzać żeby emitować właściwe komunikaty .

Psychologia w biznesie i zarządzaniu projektami to najnowszy projekt wrocławskiego oddziału PMI. Jego cel stanowi wypełnienie przestrzeni pomiędzy wymianą wiedzy dotyczącą metodyk zarządzania projektami i rozwiązań biznesowych. Przestrzeni dla zespołów projektowych, kierowników projektów oraz menedżerów wyższego szczebla. Przestrzeni odpowiedzialnej za implementowanie teorii psychologii w codzienną pracę, motywację, zaangażowanie, eliminowanie złych nawyków oraz elementy perswazji.

Konferencja kierowana była do wszystkich osób, którzy pragną podnieść swoje kompetencje miękkie, nabrać dystansu i zdobyć sporą dawkę motywacji. Pozwoliła wyjść do szerszego grona odbiorców oraz promowała zarządzania projektami.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

fullsaaizerender fullsizaerender fullsizeaaaarender