Oferta szkoleń

Komunikacja, wystąpienia publiczne, autoprezentacja, świadome budowanie wizerunku, asertywność, radzenie sobie ze stresem, makijaż, savior vivre, obsługa klienta – poznaj szczegółową ofertę profesjoanlnych szkoleń dostępnych  w Szkole Stylu.

Obsługa firmowych social mediów

Oferujemy kompleksową obsługę mediów społecznościowych oraz profesjonalne doradztwo marketingowe. Nasze działania są zorientowane na konkretne cele, które wyznaczamy wspólnie z klientem na początku współpracy.

Sesje zdjęciowe

Budowanie marki osobistej zacznij od profesjonalnej sesji fotograficznej ze Style Coachem. Dowiedz się, jak dobrać stylizację do zdjęć, aby osiągnąć zamierzony efekt. Poznaj techniki pozowania, dzięki którym poczujesz się swobodnie przed obiektywem. Stwórz spójną strategię wizerunkową i buduj autorytet.

Odszycia firmowe -

szycie na miarę

Odzież biznesowa powinna być – elegancka, komfortowa i świetnie skrojona. Efekt ten można uzyskać dzięki indywidualnemu dopasowaniu do sylwetki. Zadbaj o wizerunek swój i swoich pracowników, inwestując w wysokogatunkową odzież firmową.

Zakupy ze stylistką w Polsce i za granicą

Zakupy ze stylistyką to inwestycja w profesjonalny wizerunek. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pełnej metamorfozy, czy jedynie subtelnej modyfikacji dotychczasowego sposobu ubierania się, możesz liczyć na indywidualną pomoc w zakresie komponowania stylizacji.