Zapisz się na szkolenie z coachingu

Coaching to metoda, która prowadzi do zmiany myślenia, określenia własnych celów. Dzięki niemu uczymy się, jak dążyć do samorealizacji i zmienić swoje życie. Coach jest przewodnikiem, który wspiera, motywuje i zachęca do poszukiwania własnej drogi. To inspirujący zawód, który przynosi wiele satysfakcji. Ze wsparcia profesjonalnych coachów korzystają najwybitniejsi mówcy, liderzy, sportowcy, artyści i biznesmani.

Zapisz się na kurs coachingu.

Szkolenia dla klientów indywidualnych i biznesowych prowadzimy na terenie całej Polski.

Metodyka szkolenia

Szkolenie kończy się egzaminem i uzyskaniem akredytacji VCC, uprawniającej do wykonywania zawodu coacha

Wprowadzenie do coachingu

1. Czym jest coaching? Definicja
  2. Rodzaje coachingu
  3. Kto może zostać coachem?
  4. Dlaczego warto zdobyć zawód coacha?

Umiejętności coachingowe

1. Podstawowe kompetencje coacha
  2. Etyka pracy coacha
  3. Relacja między coachem a klientem

Narzędzia coachingowe

1. Koło życia
  2. Skalowanie
  3. Pytania coachingowe i inne.

Coaching w praktyce

1. Tworzenie planu sesji coachingowej
  2. Praktyczne zastosowanie narzędzi coachingowych
  3. Symulacje sesji coachingowych

Pracuje z osobami ze świata biznesu, podnosząc poziom wiedzy na temat etyki biznesowej.

W trakcie szkoleń wizerunkowych pokazuje, jak wykorzystać nabyte umiejętności w praktyce, aby szybciej realizować założone cele.

* * *

W każdym człowieku drzemie niewykorzystany potencjał, który wystarczy odblokować.

Agnieszka Świst-Kamińska –

akredytowana trenerka i egzaminatorka coachingu

1. Założycielka Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu. Z wykształcenia jest psychologiem wizerunku, pedagogiem i stylistką (absolwentka Uczelni Nauk Społecznych, Londyńskiego Central Saint Martins University of the Arts oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej).
  2. Prowadzi szkolenia z psychologii wizerunku, coachingu i kompetencji miękkich dla firm oraz osób prywatnych.
  3. Modę traktuje jako narzędzie do budowania wizerunku i realizacji konkretnych celów. Z uwagą śledzi najnowsze trendy, zawsze stawiając na pierwszym miejscu potrzeby i oczekiwania osób, z którymi pracuje. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii wizerunku i wieloletniemu doświadczeniu w branży modowej skutecznie pomaga swoim klientom w budowaniu profesjonalnego wizerunku i podnoszeniu kompetencji miękkich niezbędnych w życiu prywatnym i zawodowym.
  4. Wspiera aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnością ruchową, m.in. poprzez edukację z zakresu autoprezentacji i kreowania wizerunku.
* * *

Kurs coachingu to potężna dawka wiedzy teoretycznej i praktycznej. Nasi kursanci po uzyskaniu akredytacji są gotowi do podjęcia pracy z klientami, którzy mają różne cele, ambicje i potrzeby.
Serdecznie zapraszam, Agnieszka Świst-Kamińska

* * *

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do firm i instytucji, które chcą podnieść kompetencje swoich pracowników w zakresie coachingu, w tym ośrodków wsparcia zawodowego czy placówek wspierających osoby z niepełnosprawnościami.
Podczas szkolenia dowiesz się, jak:

1. wspierać klientów w walce z przekonaniami, które ich ograniczają – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym,
  2. samodzielnie prowadzić sesje coachingowe,
  3. wykorzystywać najpopularniejsze narzędzia coachingowe w codziennej pracy.

Coaching jest skupiony na przyszłości – dlatego jest tak skuteczny.

To metoda pracy, która bazuje na przekonaniu, że klient jest ekspertem od swojego życia – trzeba tylko pokazać mu drogę.

Kurs z coachingu jest dla Ciebie, jeśli:

1. Chcesz zostać akredytowanym coachem
    Zapisz się na szkolenie i zdobądź zawód przyszłości. Po kursie zostaniesz akredytowanym coachem (akredytacja Fundacji VCC) i otrzymasz certyfikat nadania kompetencji zawodowych, uprawniających do wykonywania pracy jako coach.
  2. Pracujesz jako nauczyciel, trener, edukator, doradca zawodowy, rekruter czy mediator
  3. Pracujesz z młodzieżą, osobami niepełnosprawnymi fizycznie lub sportowcami? Weź udział w kursie coachingu i podnieś swoje kwalifikacje. Zobacz, jak mądrze wspierać swoich podopiecznych w osiąganiu celów.
  4. Jesteś menedżerem, team leaderem lub członkiem kadry zarządzającej
  5. Za sukcesem firmy stoją ludzie, którzy mogą rozwijać swój potencjał w pracy zawodowej. Poznaj najskuteczniejsze narzędzia coachingowe. Zobacz, jak wydobyć ukryte talenty ze swoich pracowników i wspieraj ich w realizacji ambitnych projektów.

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje w zakresie autoprezentacji, wystąpień publicznych lub skutecznej komunikacji? Sprawdź pozostałe kursy z oferty Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu.

Wybrane przeprowadzone szkolenia