Założycielka Szkoły Damskiego i Męskiego Stylu, Agnieszka Świst Kamińska, miała przyjemność prowadzić zajęcia w Zespole Szkół Technicznych w Słupsku dla młodzieży z zakresu autoprezentacji, komunikacji oraz radzenia sobie ze stresem. To projekt szkoleniowy, którego celem jest łatwiejsze wejście w dorosłość. Zajęcia uczą określania celu, a także umiejętności podejmowania decyzji.

Warto dodać, że właściwa komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę, nie tylko w życiu prywatnym, ale przede wszystkim w życiu zawodowym. Komunikacja to przede wszystkim otwartość na innych, a także umiejętność słuchania oraz zadawania pytań. Skuteczna komunikacja między pomiędzy pracownikami lub na linii pracownik-szef, gwarantuje efektywną pracę. Natomiast autoprezentacja jest niezwykle istotna zwłaszcza, gdy staramy się o pracę. Odpowiednie zaprezentowanie siebie, jako idealnego kandydata , to klucz do sukcesu.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.