Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu ma przyjemność współpracować przy projekcie dla uczniów Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Marii Grzegorzewskiej w Zgorzelcu, który trwa aż do maja.

Agnieszka Świst-Kamińska jako jedna z nielicznych osób w Polsce, zajmujących się stylizacją oraz makijażem wizerunkowym, rozpoczęła współpracę z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w zakresie szkoleń dla dzieci do lat 18. Szkolenia obejmują tematykę etykiety biznesy oraz makijażu w życiu codziennym. Projekt ma na celu aktywizację osób niepełnosprawnych umysłowo do łatwiejszej adaptacji w życiu codziennym i pracy wśród innych osób.

Grupa liczy dziewięcioro dzieci z różnym rodzajem niepełnosprawności umysłowej. Wiedza zdobyta podczas wykładów ma na celu ułatwić odnalezienie się osób niepełnosprawnych w społeczeństwie, a także przystosować do pracy. Szkolenie z komunikacji pozwala poznać siebie oraz otaczająca rzeczywistość. Zajęcia uczą również etyki, która odgrywa niezwykle istotną rolę na rynku pracy. Zdobyte umiejętności będą niezwykle przydatne w przyszłości podczas poszukiwania pracy oraz przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie. jesteśmy niezwykle dumni z tego, iż jako jedni z nielicznych, prowadzimy zajęcia ze stylizacji etykiety, komunikacji i makijażu z grupami osób niepełnosprawnymi .