W środę, 23 lipca w restauracji Zielony Niedźwiedź przy ulicy Smolnej 4 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca otwarcie pierwszej w Polsce Szkoły Męskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej. Konferencję poprowadził Hubert Urbański.

Konferencja prasowa spotkała się z dużym zainteresowaniem mediów i przedstawicieli świata biznesu. W spotkaniu wzięli udział dziennikarze, wykładowcy Szkoły Męskiego Stylu oraz reprezentanci marek: Rolls-Royce, Desa, Perfumeria Quality Missala, Salt Aviation, rClinic i Balthazar.

W gronie wykładowców i ekspertów znaleźli się: David Gaboriaud – kucharz, Mateusz Grzesiak – coach, Renata Brukiewicz – trener savoir – vivre, Karol Wyszyński – trener personalny, Leszek Cieloch – High Level Service, Michał Missala – Perfumeria Quality Missala, Małgorzata Lalowicz – Desa oraz Kinga Rasmunssen – biżuteria.

Agnieszka Świst Kamińska, założycielka Szkoły Męskiego Stylu podczas konferencji przybliżyła jej uczestnikom sylwetki wykładowców oraz zaprezentowała główne cele i ofertę Szkoły Męskiego Stylu.

2

7

18

15

20

5

[mks_pullquote align=”left” width=”300″ size=”18″ bg_color=”#1e73be” txt_color=”#ffffff”]Szkoła Męskiego Stylu ma za zadanie zaspokajać potrzebę wiedzy o produktach luksusowych, poszerzać horyzonty, rozbudzać zainteresowania mężczyzn w zakresie dobrego stylu, smaku i sztuki życia[/mks_pullquote]

Misją Szkoły Męskiego Stylu jest podniesienie poziomu wiedzy na temat etykiety biznesowej i umiejętności jej zastosowania w praktyce oraz zwiększeniem kontaktów biznesowych na terenie kraju oraz za granicą.

Szkoła Męskiego Stylu ma również na celu zapoznanie polskich biznesmenów z zagranicznymi rynkami oraz biznesmenów zagranicznych z polskim potencjałem gospodarczym – powiedziała założycielka Szkoły Męskiego Stylu Agnieszka Świst Kamińska.

14

Szkoła Męskiego Stylu to niezwykłe przedsięwzięcie powstałe z myślą o mężczyznach, pragnących czerpać z życia pełnymi garściami oraz wzbogacać swoją wiedzę z zakresu klasycznej mody męskiej, sztuki, savoir-vivru, sztuki kulinarnej, luksusowej motoryzacji oraz rozwoju osobistego.

12

Już teraz zapraszamy wszystkich mężczyzn do uczestnictwa w Szkole Męskiego Stylu oraz na naszą stronę na facebook’u.