Zapisz się na szkolenie: kreowanie wizerunku z Agnieszką Świst-Kamińską

Wygląd, mowa ciała i styl komunikacji – to podstawowe elementy wizerunku. Zadbaj o profesjonalny image. Dowiedz się, jak kontrolować postawę, gestykulację i mimikę twarzy Poznaj zasady doboru garderoby do sylwetki i okazji. Opanuj podstawowe techniki wywierania wpływu i budowania pierwszego wrażenia. Zapisz się na kompleksowe szkolenie: kreowanie wizerunku.

Szkolenie z wizerunku biznesowego jest dla Ciebie, jeśli:

Chcesz być postrzegany jako profesjonalista

Nowa praca, awans, zmiana miejsca zamieszkania lub otoczenia – to okazje do budowania marki osobistej. Zadbaj o własny wizerunek i wizerunek biznesowy, zmieniając styl ubierania, mowy ciała czy sposób wysławiania się na bardziej profesjonalny.

Szukasz pracy, chcesz zmienić swoje życie, chcesz być inaczej postrzegany przez innych

Doradca klienta premium to stanowisko, które wymaga nie tylko doświadczenia, ale także klasy i wyczucia smaku. Pozytywny wizerunek pracownika to element budowania wizerunku firmy. Zadbaj o swój image i zwiększ szansę na znalezienie dobrze płatnej pracy w branży dóbr luksusowych (np. luxury fashion, biżuteria, nieruchomości, motoryzacja).

Jesteś menagerem lub członkiem kadry zarządzającej

Spójny wizerunek budzi zaufanie. To podstawa relacji towarzyskich i biznesowych. Zadbaj o to, jak widzą Cię współpracownicy, podwładni i kontrahenci, aby maksymalizować zyski.

Komu dedykujemy szkolenie?

W szczególności szkolenie z wizerunku to oferta m.in. dla: dyplomatów, działaczy sceny politycznej, managerów, CEO, team leaderów, przedstawicieli instytucji publicznych, osób pracujących w branży dóbr luksusowych, PR-owców, rzeczników prasowych.

Podczas szkolenia dowiesz się, jak:

1. zmienić wizerunek zgodnie z określonym celem;
  2. mistrzowsko opanować sztukę komunikacji werbalnej i niewerbalnej;
  3. określić swoją sylwetkę;
  4. pracować nad mową ciała i mimiką;
  5. poznać mocne strony swojego charakteru;
  6. budować wizerunek spójny z pracą i pełnioną funkcją;
  7. komponować garderobę;
  8. tworzyć profesjonalny makijaż;
  9. stosować dress code biznesowy.

Na szkoleniu z wystąpień publicznych dowiesz się, jak:

1. przełamać lęk przed oceną;
  2. budować proste i skuteczne komunikaty dostosowane do odbiorcy;
  3. przekazywać informacje w sposób jasny i zrozumiały;
  4. skutecznie kontrolować czas wystąpienia i nim zarządzać;
  5. dotrzeć do słuchaczy i skupić ich uwagę;
  6. wykorzystać komunikację niewerbalną do podtrzymania uwagi;
  7. pokonać bariery komunikacyjne.
* * *

Przejmij kontrolę nad tym, jak widzą Cię inni. Nie pozwól, aby drobny błąd wpłynął na utratę zaufania lub podważył wizerunek eksperta.

Określenie celu wizerunkowego

Wzmocnienie pewności siebie, podtrzymanie dobrych relacji z klientami, budowanie wizerunku eksperta – to cele, które osiągają moi kursanci. Razem stworzymy strategię kreowania Twojego wizerunku.

Praktyczne szkolenie wizerunkowe

Oferuję indywidualne i grupowe doradztwo w zakresie dbania o siebie, urody, sposobu mówienia, poruszania się i ubioru. Uczestnicy moich kursów otrzymują kompleksową wiedzę na temat pielęgnacji, diety, aktywności fizycznej, mowy ciała i stroju.

Agnieszka Świst-Kamińska – specjalistka kreowania wizerunku

Założycielka Szkoły Męskiego i Damskiego Stylu.

***

Absolwentka Londyńskiego Central Saint Martins University of the Arts, Uczelni Nauk Społecznych oraz Szkoły Stylu Moniki Jaruzelskiej.

***

Związana z branżą modową od ponad 10 lat.

***

Prowadzi szkolenia z wizerunku i komunikacji dla firm oraz osób prywatnych.

***

Doradca do spraw wizerunku, STYLE COACH, COOL HUNTER.

***

Doświadczona prelegentka. Prowadzi zajęcia na większości uniwersytetów w Polsce. Przez lata pracowała z wiodącymi stacjami TV w kraju (TVN, Polsat, TVP). Tworzyła własną audycję radiową.

Kreowanie własnego wizerunku – program szkolenia

1. Zasady kreowania wizerunku w internecie i w kontaktach codziennych
  2. Cechy i zachowania pożądane przez pracodawców
  3. Znaczenie autoprezentacji w procesie rekrutacyjnym
  4. Przeprowadzenie symulowanej rozmowy kwalifikacyjnej – ćwiczenia
  1. Efekt aureoli i zarządzanie wrażeniem (ćwiczenia)
  1. Zasady i techniki komunikacji werbalnej i niewerbalnej
  2. Znaczenie mowy ciała i mimiki w komunikacji biznesowej
  1. Podstawowe akcesoria kosmetyczne niezbędne do stworzenia makijażu biznesowego
  1. Geometria twarzy – konturowanie
  2. Lekcja makijażu i wykonanie makijażu biznesowego przez uczestników
  1. Etykieta ubioru
  2. Dobór garderoby do okazji
  1. Ćwiczenia w komponowaniu garderoby formalnej, z uwzględnieniem proporcji i typu sylwetki każdego uczestnika
  1. Analiza zachowań uczestników za pomocą Struktogramu
* * *

Celem kursu nie jest wykreowanie sztucznego wizerunku oderwanego od osobowości i temperamentu uczestnika, ale praca nad tym, aby pożądane zachowania stały się autentyczne i naturalne.

* * *

Zapisz się na szkolenie z budowania wizerunku.

Organizuję zamknięte warsztaty dla klientów indywidualnych i biznesowych w całej Polsce (m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Katowicach).

Wybrane przeprowadzone szkolenia