Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność prowadzić szkolenie dla MOPS Bełchatowie.

szkolenie dla pracowników mops

Szkolenie dla MOPS w Bełchatowie

Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, prowadziła cykl szkoleń dla pracowników MOPS-u w Bełchatowie. Szkolenie obejmowało dwa zagadnienia:

1. Budowanie pozytywnego wizerunku instytucji

W ramach tego szkolenia, Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu, przekazała uczestnikom jak:

 • tworzyć własny wizerunek,
 • prowadzić platformy, media społecznościowe, takie jak facebook, instagram,
 • budować pozytywny wizerunek placówki w social mediach.

Budowanie wizerunku instytucji to proces czasochłonny i trudny. W dzisiejszych czasach, kiedy świat opanowały media społecznościowe, niezwykle istotne jest kreowanie go również za pomocą platform społecznościowych. W ten sposób firma oraz instytucja kojarzona jest z nowoczesną, podążającą za trendami marką, która pragnie dotrzeć do każdej grupy docelowej. Odpowiednia strategia marketingowa w internecie pozwoli na stworzenie autentycznej reputacji, a także wyrobienia dobrej opinii i nawiązania kontaktu z ludźmi.

Jak już wspomniałyśmy, budowanie wizerunku w social mediach to trudne zadanie, które wymaga przemyślanej strategii oraz zaangażowania. Niestety nie ma drogi na skróty. Wszystko musi być zaplanowane, a następnie odpowiednio realizowane. Cały proces polega na wykreowaniu dobrych emocjo, skojarzeń, odczuć, a także opinii oraz wartości. Działania mają na celu:

 • przyciągać,
 • angażować,
 • budować relację,
 • stworzyć poczucie bycia otwartym.

2. Mistrzowska obsługa  klienta

Szkolenie z mistrzowskiej obsługi klienta dotyczyło zróżnicowania zachowań klientów umiejętności, a także:
 • wywierania wpływu,
 • asertywności,
 • motywacji,
 • radzenia sobie z emocjami,
 • pozyskania informacji na temat swoich mocnych i słabych stron podczas pracy z trudnym klientem.

Szkolenie z tej części pozwoliło zdobyć uczestnikom wiedzę z zakresu poprawnych oraz skutecznych wzorów komunikowania się z tzw. trudnym klientem. Nowe umiejętności dotyczące komunikacji, budowania relacji z klientem, skuteczne motywowanie w procesie pomagania, poprawiają jakość pracy pracowników, a tym samym zadowolenie z wykonywanej pracy.

szkolenie mops

Serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz możliwość realizacji szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

szkolenie dla mops