Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność współtworzyć projekt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bielinach. Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska prowadziła kompleksowe szkolenie z wizerunku.

zajęcia w bielinach
Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska prowadziła kompleksowe szkolenie z wizerunku dla Pań w ramach projektu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bielinach. Podczas szkolenia Panie miały prelekcję, które obejmowały następujące zagadnienia:

  • wizerunek
  • makijaż – teoria i praktyka,
  • aktywne poszukiwanie pracy,
  • wizerunek w biznesie,
  • umiejętne budowanie pozytywnego wizerunku podczas spotkań biznesowych.

Podczas zajęć, Agnieszka Świst-Kamińska, przekazała wiedzę teoretyczną na temat wizerunku, a także wywierania pozytywnego wpływu oraz i robienia dobrego wrażenia na rozmówcy za pomocą swojego wizerunku. Style Coach mówiła m.in. o tym, jak skutecznie się zaprezentować i „sprzedać” zarówno w kontaktach towarzyskich, jak i biznesowych, jak dopasować strój do stylizacji, a także o zasadach ubioru na rozmowę o pracę i spotkania biznesowe.

Uczestniczki miały również konsultacje makijażowe, dzięki którym zdobyły podstawową wiedzę z zakresu make up. Oprócz wiedzy teoretycznej, była również praktyka, która pozwoliła sprawdzić przyswojenie wiedzy. Każda z Pań miała za zadanie się umalować. Szkolenie zakończyło się robieniem zdjęć, które uczestniczki wykorzystają jako zdjęcie wizerunkowe w swoim CV.

Po wykładach z makijażu Agnieszka Świst-Kamińska, prowadziła zajęcia z aktywnego poszukiwania pracy. Obejmowały one:

  • wizerunek biznesowy, który odgrywa niezwykle istotną rolę,
  • przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.

Projekt miał na celu podniesienie pewności siebie oraz swojej wartości, zadbanie o siebie, a także realizacji siebie w życiu zawodowym. Poniżej możecie zobaczyć efekty  szkolenia i makijaże wykonane przez Panie na sobie.

szkolenie z wizerunku w bielinach zajęcia z wizerunku

Szkolenie z wizerunku – dlaczego warto z niego skorzystać?

Wizerunek odgrywa niezwykle istotną rolę w naszym życiu zarówno osobistym, jak i zawodowym. W ciągu pierwszych 4 sekund rozmówca wyrabia sobie o nas zdanie, na podstawie wyglądu. Można śmiało stwierdzić, że nasz wygląd, na który składa się ubiór, make up, fryzura ma znaczący wpływ na to, czy dostaniemy pracę, awans, czy nie. Szkolenie z wizerunku pozwala na poznanie podstawowych zasad komponowania stroju na różne okazje, w tym biznesowego. Po zajęciach uczestnicy posiadają podstawową wiedzę z zakresu wizerunku i potrafią stworzyć odpowiedni strój do okazji.

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty – zajęcia z aktywizacji zawodowej.

szkolenie z wizerunku w bielinach