Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń życiu przyszłej Panny Młodej. W tym dniu każda kobieta pragnie poczuć się wyjątkowo. i wyglądać jak gwiazda. Oprócz wybrania pięknej sukni ślubnej, zapisania się na make up i upięcie włosów, warto rozważyć wcześniej zabiegi kosmetyczne, które poprawią wygląd skóry. Przestawiamy zabiegi przed ślubem, które powinna wykonać Panna Młoda.

zabiegi przed ślubem na twarz

Zabiegi przed ślubem  – zabiegi, które powinna wykonać Panna Młoda

Zastanawiasz się, jakie zabiegi przed ślubem warto wykonać? Oto nasze TOP 3 zabiegi, które oferuje klinika Dr Beata Dethloff.

Hydrafacial

Hydrafacial to jeden z zabiegów, który w błyskawicznym tempie podbił serca kobiet na całym świecie. A to wszystko za sprawą szybkich i zadowalających efektów. Zabieg wykorzystuje przełomową technologię, która pozwana na wieloaspektowe oddziaływanie na skórę. Przede wszystkim:

 • doskonale oczyszcza skórę, co przyczynia się do pozbycia się niedoskonałości,
 • świetnie nawilża, dzięki czemu przywraca skórze promienny wygląd,
 • redukuje zmarszczki i przebarwienia, a tym samym odmładza.

Efekty widoczne są już po wykonaniu pierwszego zabiegu, dlatego znalazł się na naszej liście „zabiegi przed ślubem”. Ponadto, jest on bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Niestety jest kilka przeciwskazań do wykonania zabiegu:

 • silne podrażnienia, np. oparzenia słoneczne, rany,
 • przebieg choroby nowotworowej,
 • stany zapalne o dużym nasileniu, towarzyszące łuszczycy czy AZS
 • choroby wirusowe i bakteryjne
 • przyjmowanie środków zmniejszających krzepliwość krwi.

 

zabiegi panna młoda

<< Sprawdź również artykuł: TOP ZABIEGI W KLINICE DR BEATA DETHLOFF >>

Zafiro

Termolifting Zaffiro to idealny zabieg dla osób, które marzą o promiennej i jędrnej skórze. Doskonale radzi sobie ze zmarszczkami i odmładza. Zabieg polega na emitowaniu promieniowania podczerwonego, które podgrzewa tkanki, co prowadzi do skurczenia włókien kolagenowych. W efekcie skóra staje się bardziej elastyczna, wygładzona, a tym samym wygląda młodziej. Sam zabieg jest bezbolesny, bezinwazyjny, a do tego bardzo skuteczny. Termolifting Zaffiro:

 • odmładza skórę,
 • wygładza zmarszczki,
 • zwiększa elastyczność skóry,
 • stymuluje fibroblasty do odbudowy i produkcji nowych włókien kolagenowych.

Oxybrazja z infuzją

Na liście zabiegów, które warto wykonać przed ślubem, koniecznie musi znaleźć się Oxybrazja z infuzją tlenową. Oxybrazja to nic innego jak innowacyjny zabieg mikrodermabrazji z użyciem tlenu oraz soli. Jego największą zaletą jest to, że przynosi spektakularne efekty i to już po pierwszym zabiegu! Skóra staje się nawilżona, wygładzona i rozświetlona, dzięki czemu na twarzy widać blask. Zabieg zaleca się wykonywać raz w miesiącu, aby znacznie poprawić stan skóry. Warto również wybrać się na pojedynczą serię, która doskonale oczyszcza skórę, usuwa martwy naskórek, a tym samym jest idealnym przygotowaniem tkanki do penetracji aktywnych składników.

Natomiast infuzja tlenowa polega na wtłoczeniu w skórę witamin oraz kwasy hialuronowego pod ciśnieniem, co sprawia, że preparat wnika w głąb skóry. W efekcie skóra odzyskuje blask oraz młodzieńczy wygląd. Efekt po jednym zabiegu trwa nawet dwa tygodnie. Aby efekt utrzymać na dłużej, zaleca się wykonanie serii zabiegów.

Pannie Młodej poleca się, aby przed najważniejszym wydarzeniem w swoim życiu, wykonała oxybrazję z infuzją tlenową. Taki pakiet sprawi, że skóra będzie oczyszczona, odzyska promienny wygląd, a delikatny makijaż będzie się o wiele lepiej prezentował.

Efekty zabiegu:

 • nawilżona cera,
 • oczyszczona skora ze zrogowaciałego naskórka,
 • dotlenienie,
 • redukcja zmarszczek,
 • wygładzenie, uelastycznienie i rozświetlenie skóry.

 

zabiegi dla panny młodej

Mezoterapia igłowa

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że mezoterapia igłowa to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Mezoterapia to zabieg, który polega na śródskórnym podaniu substancji leczniczych m.in. kwasu hialuronowego, witamin, aminokwas w miejscach, które tego potrzebują. Preparat jest zawsze dobierany do potrzeb pacjenta. Wykorzystuje się gotowe roztworu z substancjami rewitalizującymi i regenerującymi, a także osocze bogato płytkowe z krwi pacjenta. Zabieg przede wszystkim:

 • poprawia kondycję skóry,
 • ujędrnia i nawilża skórę,
 • rozjaśnia koloryt skóry,
 • zwiększa napięcia skóry,
 • usuwa drobne i spłyca głębsze zmarszczki.

zabiegi przed ślubem