Nie ma najmniejszej wątpliwości, że plakaty cieszą się popularnością. Nic dziwnego. W prosty, a przede wszystkim szybki sposób, potrafią odmienić nawet najnudniejsze wnętrze. Dziś przedstawiamy modne plakaty do wnętrz – nasze inspiracje od Desenio.

Modne plakaty do wnętrz – jak je wybrać?

Wybór plakatu zależy m.in. od pomieszczenia, w którym chcemy go powiesić lub postawić na komodzie, aranżacji danego pomieszczenia, a także od indywidualnych upodobań. Zadaniem plakatów jest wizualne dopełnienie wnętrza. Ma nadać mu wyjątkowości oraz charakteru. Możemy go wybrać na zasadzie kontrastu np. do białych ścian – plakaty, gdzie dominuje czerń lub podobieństw – jeśli masz różowe ściany, wybierz plakaty, które mają podobny odcień. Jeśli Twój salon jest pełen kolorów i dodatków, dobrze sprawdzą się minimalistyczne plakaty.

Plakaty – liść monstery

Plakaty z motywem liścia monstery to jeden z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz. Doskonale pasują do pomieszczeń, urządzonych w skandynawskim stylu, ale odnajdą się także w nowoczesnych salonach. To propozycja dla tych, którzy lubią wprowadzić zieleń i naturę do swojego mieszkania.

plakaty do wnętrz

Modne plakaty – moda

Jesteś miłośniczką mody? W takim razie postaw na plakaty z kategorii mody. Ich wybór jest naprawdę spory – szpilki, torebki, pomadki, perfumy – jest tu naprawdę wszystko! Do tego cytaty słynnych projektantów mody. Stworzysz oryginalną i efektowną galerię z nich. Nie tylko doskonale ożywią wnętrze, ale będą odzwierciedleniem Twojej osobowości i Twoich pasji.  Dzięki nim każde pomieszczenie będzie „glamour”. Możesz wybrać plakat przedstawiający buty, torebkę  czy napis „Coco Chanel” i wiele innych. Wybór należy od twoich własnych preferencji!

modne plakaty

Miasta we wnętrzach

Plakaty, które przedstawiają mapy miasta lub krajobraz danego miasta, zyskały wielu zwolenników. Stanowią świetny dodatek do ścian, które chcemy w prosty i szybki sposób odświeżyć. Dostępne są w wersji czarno-białej, idealne do minimalistycznych wnętrz. Możesz wybrać plakat WARSAW MAP PLAKAT, który przedstawia mapę Warszawy. Możesz też zdecydować się na inne miasto np. Kraków, a nawet i Nowy Jork. Wybór jest naprawdę ogromny i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

wnętrza plakaty