Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o rękawiczkach dla eleganckiego mężczyzny. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Wciąż najchętniej wybierane są rękawiczki ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Są bardzo eleganckie i doskonale komponują się z płaszczem i garniturem. Obecnie marki oferują mnóstwo kolorów, wzorów czy dodatkowych aplikacji, np. ćwieków, co sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie. To świetna sprawa, bo można przełamać ich elegancki charakter np. wspomnianymi ćwiekami czy dżetami lub haftami. Nadal chętnie wybierane są także rękawiczki wełniane, które pasują do codziennych stylizacji . Ciekawym rozwiązaniem są rękawiczki samochodowe, które coraz chętniej wybierane są nie tylko przez panów, ale i panie. To bardzo fajny i niebanalny dodatek, który dodaje pazura stylizacji.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.