Dobra książka to jeden z najlepszych pomysł na upominek, niezależnie od okazji. Jeśli nie wiesz jaką wybrać, postaw na „Włoszki” Gabrielli Contestabile, która dostaniecie na stronie www.wydawnictwoliterackie.pl

„Włoszki” to nic innego jak kobiecość we włoskim wydaniu. Włoszki to niezależne pewne siebie oraz przebojowe kobiety. Zgodzicie się, ze ich temperament, fason oaz styl nie mają sobie równych. Kojarzą się z pięknymi,eleganckimi, a do tego niezwykle seksownymi kobietami, które kroczą z uśmiechem na twarzy przez włoskie miasta. Mają cały świat w garści. Czy ja, Ty również takie możemy być? Oczywiście, że tak! Jak odkryć sekret włoszek? Przeczytać książkę Gabrielli, która pokazuje, że cały życie to nic innego jak sztuka. Pokazuje, że należy cieszyć się z małych rzeczy, bowiem są źródłem radości. Uczy doceniać piękno wokół Nas. A żeby tow wszystko zauważyć i docenić, wystarczy się tylko zatrzymać na chwilkę.

Książka uczy nas, że pięknem nie jest tylko wygląda, ale również pewność siebie, pozytywna energia i pozytywne myślenie. Warto zauważyć, że gdy przechodzi obok Nas zadbana i uśmiechnięta kobieta, to nikt nie myśli o jej wieku czy dodatkowych kilogramów. Tytułowe Włoszki uczą przede wszystkim radości, doceniania małych rzeczy i czerpania z nich radości, a także dostrzegania uroków dnia codziennego. Pokazują, że życie jest pełne piękna, nawet gdy napotykamy po drodze przeszkody. Uczą pasji, a także spełnienia swoich marzeń.

Autorka książka, urodziła się we Włoszech. Choć już nie mieszka tam, postanowiła zabrać nas w niesamowitą podróż po tym pięknym kraju. We wszystkich rozdziałach pokazuje to co włoskie, a także skąd czerpie się siłę, jak zdobywa się pewność siebie oraz co zrobić, by pozytywnie myśleć nawet w trudnych chwilach.

Nie można nie wspomnieć o poruszeniu tematu związanego z zakupami. Autorka świetnie ujęła, ze kupujemy zbyt wiele rzeczy, które tak naprawdę są nam niepotrzebne. to trend, który od lat dominuje. Na całe szczęście wiele osób zaczyna robić zakupy świadomie. Doceniajmy minimalizm, on naprawdę jest świetny!

Czy da się książkę opisać jednym zdaniem? Absolutnie nie. Aby zrozumieć jej przekaz, trzeba ją po prostu przeczytać. Komu ją polecamy? Tym, którzy poszukują szczęścia. Tym kobietom, które chcą, aby drobiazgi stały się źródłem wielkiej radości. Tym paniom, które chcą pozytywnie myśleć i potrzebują motywacji. To także książka dla tych kobiet, które chcą na chwile przenieść się do pięknych Włoch i poczuć ich niesamowity klimat.