Dzień Świętego Patryka to irlandzkie święto, które obchodzi się 17 marca. Symbol tego dnia to przede wszystkim noszenie ubrań w kolorze zielonym. Kolor ten jest narodową barwą Irlandii, bowiem nawiązuje do krajobrazu wyspy, a także symbolizuje koniczynkę, która jest przypisywana tradycyjnie świętemu Patrykowi. W ten dzień imieniny obchodzą Panowie o imieniu Patryk. Jeśli masz wśród bliskich Patryka, pamiętaj by zaskoczyć go miłym upominkiem. Jakim? Przedstawiamy pomysły na prezent na dzień św. Patryka.

1.Okładka
twój tata, mąż, narzeczony, brat, przyjaciel marzył od dziecka by znaleźć się na oładce magazynu? Teraz możesz spełnić to marzenie! Wystarczy, ze wybierzesz personalizowany prezent od MyGiftDNA – okładkę obramowaną. Do wyboru masz kilka opcji np. okładka „national traveller” to doskonały pomysł na prezent dla pasjonatów gór i wypraw. Wystarczy, że w kreatorze dodasz zdjęcie, które ma się znaleźć na okładce, oraz dodasz lub możesz edytować nagłówki i ich rozmieszczenie. Gwarantujemy, ze każdy będzie zadowolony z tak wyjątkowego prezentu. Ba! Stanie się gwiazdą. Projekt okładki wydrukowany jest na wysokiej jakości papierze fotograficznym w formacie 20x30cm. Okładka oprawiona jest w elegancką, drewnianą ramkę w formacie 30x40cm z passe-partout.

2.Koszulka tata+dziecko
Szukasz prezentu dla swojego faceta, który jest tatą? Koszulka tata + dziecko to doskonały pomysł! Taki zestaw zamówisz na stronie MygiftDNA. Możesz wybrac jeden z gotowych projektów lub samemu zaprojektować koszulki, wstawiają napis lub zdjęcie. Rewelacja, prawda? Koszulka została wykonana ze 100% niekurczliwej bawełny. Dostępna w rozmiarach: S-XL. Natomiast koszulka dla dziecka, również wykonana z bawełny, dostępna jest w rozmiarach od roku do 6 lat.

3.Kufel do piwa
Kufel do piwa to doskonały pomysł na upominek. Postaw na motyw z Leprechaunem, czyli figlarnym skrzatem z irlandzkich bajek,a do tego dodaj imię mężczyzny, który dostanie ten zacny prezent. Kufel ma pojemność 670 ml i wykonany jest z wysokiej jakości szkła.

4.Zapalniczka
Zapalniczka z koniczynką na szczęście to idealny upominek dla Pana, którego zapalniczka jest obowiązkowym elementem w kieszeni spodni. Zapalniczka została wykonana z wysokiej jakości metalu. Aby uzyskać iskrę, należy obrócić niezawodnym metalowym kółkiem, uzyskasz iskrę nie do zdarcia. Wymiary zapalniczki to: wysokość 5,6 cm , szerokość 3,6 cm.

5.Kartka z życzeniami
Kartka z życzeniami to zawsze miły dodatek do prezentu. Wybierz z ciekawym napisem lub ze zdjęciem, aby zaskoczyć osobę obdarowywaną.