Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność przeprowadzić projekt dla mężczyzn zagrożonych wykluczeniem społecznym razem we Wrocławiu.

Projekt dla mężczyzn zagrożonych wykluczeniem społecznym we Wrocławiu

Style Coach, Agnieszka Świt-Kamińska poprowadziła zajęcia organizowane w ramach projektu projekt dla mężczyzn zagrożonych wykluczeniem społecznym razem we Wrocławiu. Uczestnicy szkolenia miały zajęcia z zakresu:

 • stylizacji i zakupów,
 • komunikacji,
 • wizerunku osobistego.

Ponadto, zajęcia obejmowały również umiejętność pisania CV, ubrania się i przygotowania na rozmowę kwalifikacyjną, co jest niezwykle istotne podczas wejścia na rynek pracy. W trakcie skzolenia Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska uczyła dbania o siebie, motywowała uczestników do pracy nad sobą, a także pomagała im ustalić i napisać plan działania na przyszłość. Każdy z uczestników określa swoje mocne i słabe strony. Projekt podzielony jest na 5 części:

 • stylizacja,
 • kosmetyka,
 • autoprezentacja,
 • zakupy, 
 • zdjęcia do CV.

Każdy z uczestników miał wykonane profesjonalne zdjęcie.

Szkolenie miało na celu przede wszystkim wsparcie mężczyzn zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, za pomocą wykładów, a także działań motywacyjnych. To z kolei pozwoliło na:

 • podniesienie własnej samooceny,
 • określenie swoich mocnych stron,
 • otwarcie na nowe perspektywy,
 • nabranie pewności siebie, które jest niezbędne w poszukiwaniu pracy.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie! Poniżej możecie zobaczyć fotorelację z naszych zajęć.

projekt dla mężczyzn projekt dla mężczyzn wrocław

Szkolenie dla mężczyzn – dlaczego warto z nich skorzystać?

Szkolenia przeprowadzone dla mężczyzn zagrożonych wykluczeniem społecznym są przeprowadzane po to, aby na nowo nauczyć uczestników życia. Pomagają zdobyć nowe umiejętności, wiedzę z różnych dziedzin, co przydaje się w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Zajęcia obejmują również zmianę postawy i zachowań społecznych w danym kierunku. Zajęcia skupiają się na autoprezentacji, co z kolei jest niezbędne do stworzenia CV, przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej i szukania pracy. Udział w szkoleniu motywuje oraz podnosić samoocenę, dzięki czemu uczestnicy budują pewność siebie.

Dodatkową zaletą projektu jest integracja uczestników. Panowie mieli możliwość przeprowadzenia rozmowy, wymienienia się wzajemnie doświadczeniami życiowymi, budując relację.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która obejmuje szkolenia nie tylko dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, ale również zakresu stylizacji, wizerunku w biznesie czy makijażu. Nasza oferta jest szyta na miarę, dzięki czemu otrzymują Państwo szkolenie dopasowane do Waszych potrzeb i możliwości.

szkolenie dla mężczyzn