Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność prowadzić kurs wizażu i makijażu dla Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej.

Szkolenie wizażu i makijażu dla Zespołu Szkół im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej

Cool Hunter i style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, prowadziła kurs wizażu i makijażu dla 10 osób Zespołu Szkół Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej w ramach projektu „Małopolska Kreatywny uczeń profesjonalista w zawodzie”.  Kurs odbył się w Makowie Podhalańskim.

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu szkoliła uczniów w ramach kurów zawodowych z zakresu makijażu, podstaw kosmetyki. Kurs obejmował makijaż:

  • dzienny – ten rodzaj makijażu doskonale sprawdzi się na co dzień, na uczelnię, a także do biura. Ma za zadanie nadać świeżości naszej cerze, a także zatuszować ewentualne mankamenty takie jak sińce czy worki pod oczami. Cechuje się subtelnością i podkreśla kobiece piękno,
  • fotograficzny – to jeden z trudniejszych rodzajów makijaży do wykonania. Niestety nie każdy make up dobrze prezentuje się na zdjęciu. Dlatego przy jego tworzeniu należy stosować się do kilku istotnych zasad,
  • biznesowy – charakteryzuje się subtelnością i naturalnością. Ma podkreślić urodę, a jednocześnie być delikatny i schludny,
  • kontrastowy – to nic innego jak makijaż wykonany w dwóch, kontrastowych kolorach
  • ślubny – makijaż ślubny stanowi połączenie makijażu, dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego. Jego celem jest wydobycie kobiecego piękna i podkreślenie go, przy jednoczesnym ukryciu niedoskonałości.
  • fantazyjny – w przeciwieństwie do innych rodzajów makijaż fantazyjny daje szerokie pole do popisu i pozwala na zabawę kolorem oraz formą samego make up.

Kurs zakończony jest egzaminem z możliwością podjęcia później pracy w zawodzie makijażysta.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie. Poniżej możecie zobaczyć fotorelację z zajęć.

kurs wizażu i makijażu kurs wizażu i makijażu szkoła stylu szkolenie z makijażu

Kurs wizażu i makijażu – dlaczego warto się uczyć?

Szkolenie z wizażu i makijażu to niezwykle istotne szkolenie dla tych osób, które wiążą przyszłość z zawodem. Wiedza, którą można zdobyć podczas takiego szkolenia, pozwala na poznanie podstaw, niezbędnych do wykonywania zawodu. Znajomość rodzajów makijażu, umiejętność odróżniania ich od siebie i malowania w konkretnym stylu, to wiedza, którą powinien posiadać każdy wizażysta.

Kurs wizażu i makijażu należy traktować jako inwestycję w siebie. Podnosi kwalifikacyjne i pozwala poszerzyć swoje portfolio, wzbogacić CV, co jest niezwykle istotne na rynku pracy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę. Znajdą Państwo w niej szkolenia zarówno z zakresu wizażu, jak i samego makijażu. Nasza oferta jest szyta na miarę klienta, dzięki czemu dopasujemy program do Państwa potrzeb.

kurs wizażu i makijazu szkoła stylu