Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność kolejny raz realizować profesjonalną, wizerunkową sesję zdjęciową dla klientki. Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, robiła make up, fryzurę oraz stylizację. Czym jest sesja wizerunkowa i dlaczego warto ją wykonać?

Sesja wizerunkowa

Agnieszka Świst-Kamińska ponownie wzięła pod swoje skrzydła jedną z klientek, z którą miała przyjemność już pracować. Klientka stanęła przed obiektywem Yany Vydavskiej w makijażu oraz stylizacji, którą przygotowała Cool Hunter.

Sesja zdjęciowa miała na celu pokazanie wyraźnej przemiany, która jest efektem pracy Style Coacha w osiągnięciu przez klienta idealnego wizerunku. Style Coach doradza klientom, w jaki sposób mają korzystać z mody i sięgać to, co dla nich jest najlepsze. Dobiera elementy garderoby na podstawie typu sylwetki oraz urody, aby podkreślić atuty, a ukryć ewentualne mankamenty figury. Ponadto, Style Coach zajmuje się również dress codem biznesowym. Warto mieć na uwadze, że strój biznesowy to nie tylko wysokiej jakości garnitur, ale również dobrze dobrany fason, odpowiednio skomponowane barwy. Strój pozwala na wyrażenie emocji, a także jest świetnym narzędziem do budowania autorytetu. Daje ogromne możliwości, takie jak chociażby budowanie zaufania oraz wpływa na to, jak druga osoba będzie nas odbierała. Zwłaszcza gdy widzi nas po raz pierwszy. 

Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej sesji. Serdecznie dziękujemy za zaufanie!

sesja wizerunkowa sesje wizerunkowe

Sesje wizerunkowe – dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach fotografia wizerunkowa to nic innego jak nasza wizytówka. Tym bardziej że żyjemy w świecie, w którym ludzie opierają się głównie na obrazie. Świadczy o tym popularność social mediów, w których użytkownicy zwracają uwagę nie tyle na treści, ile na zdjęcia. To z kolei sprawiło, ze coraz więcej osób decyduje się na sesje wizerunkowe. W końcu wizerunek to wizytówka i pierwsze wrażenie, jakie zrobisz u osób, które widzą tylko i wyłącznie Twoje fotografie.

Marzysz o wizerunkowej sesji zdjęciowej? Chcesz wykorzystać zdjęcia z profesjonalnej sesji? Skontaktuj się z nami. Style Coach, Agnieszka Świst-Kamińska, dopasuje wszystko do Twoich potrzeb. Zadba o odpowiedni ubiór i makijaż. Będzie z Tobą pracować nad tym, aby wydobyć z Ciebie Twoje najlepsze cechy, dzięki którym przyciągasz innych.

sesje wizerunkowe dlaczego warto