Golf to obowiązkowy element jesienno-zimowej garderoby. Jak nosić golf?  Przedstawiamy modne stylizacje na jesień i zimę.

jak nosić golf

Jak nosić golf?

Golf damski to ubranie, którego nie może zabraknąć w sezonie jesień-zima. Przede wszystkim dlatego, że jest ciepły, a do tego bardzo stylowy. Do łask wraca co sezon w nowych odsłonach, będąc bazą do stworzenia wielu ciekawych propozycji. I to nie tylko tych klasycznych! Golf to rodzaj kołnierza. Jeszcze jakiś czas temu noszony przez żołnierzy czy sportowców, dziś na stałe wpisał się do świata mody. Od pewnego czasu są jednym z wiodących trendów i nic nie wskazuje na to, że odejdą w zapomnienie. Nic dziwnego. Są na tyle uniwersalne, że dopasujemy je do każdego stylu. Zarówno klasycznego, vintage, jak i sportowego. Do tego jest idealny dla Pań niezależnie od wieku czy typu sylwetki.

Jak dopasować golf do typu sylwetki?

 

  1. Panie szczupłe i wysokie mogą sobie pozwolić na dopasowane modele, które pięknie podkreślają atuty kobiecego ciała.
  2. Gdy zależy nam na ukryciu ewentualnych mankamentów sylwetki, warto sięgnąć po luźniejsze modele, które zakryją to, co trzeba.

 


Golf damski – z czym łączyć?

Golf to bez wątpienia niezastąpiony element garderoby, gdy temperatura jest coraz niższa. Zapewnia ciepło, a do tego modny wygląd. Jak nosić golf i z czym go łączyć? Mamy tutaj szerokie pole do popisu, bowiem łatwo go zestawić z innymi ubraniami. Golf damski nosimy na różne sposoby. Jako stylizacja do pracy warto postawić na sweter w stonowanych kolorach, takich jak biel, czerń, granat, odcienie szarości i beżu i połączyć z ołówkowa spódnicą midi oraz klasycznymi czółenkami. Na to lekka marynarka.

Golf z garniturem – modne połączenie

Innym rozwiązaniem jest noszenie golfu z garniturem. To jeden z wiodących trendów, który promują celebrytki i influencerki na całym świecie! Bardzo ciekawie to wygląda. Co więcej, zamieniając szpilki na sportowe buty, otrzymamy zestaw nie do biura, ale i na co dzień. Idealne rozwiązanie dla Pań, które uwielbiają sportowy styl.

Krótki golf – pomysł na stylizacje

Golf śmiało możesz założyć na wieczorne wyjście ze znajomymi. Wystarczy wybrać krótki model odkrywający brzuch. Do tego mini spódniczka i botki na szpilce lub grubszym, ale wysokim obcasie.

Golf na co dzień — moda na sezon 2023/2024

Jeśli wolisz prostsze zestawienia, zestaw go z jeansami: mom jeans, boyfriendy idealnie się tu sprawdzą. Na to bomberka lub płaszczyk, w zależności od tego, jaki styl preferujesz. jeśli lubisz bawić się modą i niestraszne Ci eksperymenty, postaw na golf damski w mocniejszym kolorze. W ten sposób ożywisz całość i sprawisz, że zestaw nabierze charakteru.

golf jak nosić

Jak nosić golf? – najmodniejsze stylizacje 2023/2024

Szukasz inspiracji? Podpowiemy Ci jak nosić golf. Wybierz kremowy, luźny sweter i połącz z ołówkową spódnicą do kostek w beżowym odcieniu. Do tego białe adidasy ora nerka, w której schowasz telefon, kartę czy pieniądze. Innym ciekawym połączeniem jest zestawienie skórzanych, czarnych spodni z oversizeowym golfem w odcieniach brązu lub szarości. Do tego botki na grubszym obcasie i camelowy płaszcz.

czarny golf z szarą marynarką