Wypożyczanie biżuterii to innowacyjne rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje na popularności. Nic dziwnego. Każda kobieta lubi błyszczeć. A piękna i elegancka biżuteria podkreśla charakter stylizacji i osobowość. Zamiast wydawać fortunę na nowy komplet, biżuterię można wypożyczyć. Takie usługi świadczy  Bizumania.pl – internetowa wypożyczalnia biżuterii. Na czym polega?

Bizumania – kilka słów o marce

Internetowa wypożyczalnia biżuterii, Bizumania, została stworzona przez kobietę i dla kobiet. Celem jest przede wszystkim umożliwienie kobietom poczucia się wyjątkowo i luksusowo. Dzięki wypożyczaniu biżuterii, mamy możliwość zmieniania się, zabawy modą, a przy tym nie ponosimy dużych kosztów. Bizumania ma bogatą ofertę, dzięki której możemy wypożyczać i nosić biżuterię. Oszczędzamy nie tylko czas, ale przede wszystkim pieniądze. Zakup nowego kompletu generuje duże koszty. A za jego cenę możemy wypożyczyć kilka kompletów, które założymy na wiele okazji.

Bizumania – internetowa wypożyczalnia biżuterii

Bizumania to internetowa wypożyczalnia biżuterii. Polega na tym, że wchodzimy na platformę i wybieramy produkty, które chcemy wypożyczyć. Nie kupujemy ich. Są one nam udostępniane na pewien okres.  W tym czasie możemy z nich korzystać. Następnie pakujemy je i odsyłamy. Kurier odbiera paczkę spod wskazanego przez nas adresu. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na nowe komplety. To także opcja dla osób, ceniących sobie minimalizm. Bizumania umożliwia noszenie wielu rodzajów biżuterii bez konieczności kupowania i posiadania. Doskonale sprawdzi się, gdy wybieramy się do teatru, na gale czy ważne uroczystości.

Bizumania – jak wypożyczać?

Internetowa wypożyczalnia biżuterii  Bizumania, umożliwia wypożyczenie produktów w bardzo łatwy sposób. Wystarczy wykonać kilka kroków:

  1. Wybieramy biżuterię spośród tysięcy wzorów. Dostępne są produkty ze złota, srebra, diamentów, a także innych szlachetnych kamieni.
  2. Następnie zamawiamy wybraną przez nas biżuterię.
  3. Kurier dostarczy nam ją pod drzwi.
  4. Biżuterię nosimy na różne okazje.
  5. Następnie pakujemy, odsyłamy i oczywiście zamawiamy kolejne produkty 🙂

wypożyczalnia biżuterii

Możesz również wykupić abonament, który umożliwi Ci wypożyczanie biżuterii przez okres, jaki dany rodzaj abonamentu  przewiduje (6 lub 12 miesięcy). Wypożyczając  biżuterię, obowiązuje kaucja zwrotna, czyli kwota, która zabezpiecza jej zwrot. Kaucja zostanie zwrócona w ciągu 2 dni roboczych od momentu oddania zamówionych produktów. Opłata ta stanowi formę zabezpieczenia wypożyczonych produktów w razie uszkodzenia czy zgubienia. Jeśli jednak posiadasz aktywny abonament  Bizumanii, nie musisz wpłacać kaucji  zwrotnej.

Pamiętasz to uczucie, kiedy otwierasz pudełko z biżuterią, której zawsze pragnęłaś? To uczucie, kiedy zakładasz ją na siebie i biegniesz do lustra? Teraz z Bizumania możesz doświadczać tego znacznie częściej.