Odpowiednio zaprojektowana garderoba, pozwoli utrzymać ład oraz porządek. Jeśli marzysz o garderobie szytej na miarę, wraz z pomocą w doborze stylizacji, trafiłaś/eś idealnie! Nasza oferta dedykowana jest wszystkim, którzy cenią sobie połączenie wygody użytkowania z designem.

Projekt garderoba: metamorfoza szafy

Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu oferuje wyjątkowy projek – metamorfoza Twojej szafy. Zaprojektujemy Twoją garderobę, a także pomożemy dobrać Ci stylizacje, dopasowane do rodzaju twojej sylwetki, a także potrzeb. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Dokładnie słuchamy, a następnie realizujemy projekty.

Projekt garderoba w mediach

Z przemiennością możemy Was powiadomić, że informacja o naszej nowej ofercie rozniosła się w mediach! Nowa usługa dotyczy projektowania garderoby wraz z dobraniem ubrań oraz stylizacji. O ofercie przeczytacie na portalach internetowych:
Serdecznie dziękujemy za zaufanie!