Zastanawiasz się, w jaki sposób uzupełnić stylizację? Postaw na akcesoria, dzięki którym ożywisz nawet najprostszą stylizację. Jakie wybrać? Przedstawiamy modne dodatki dla mężczyzny, które warto mieć w swojej garderobie.

modne dodatki dla mężczyzny

Modne dodatki dla mężczyzny, które musisz mieć w swojej szafie

Odpowiednio dobrana biżuteria oraz akcesoria w połączeniu z elementami garderoby, stworzą wyjątkową kreację. Dziś przedstawiamy Wam dodatki, które podkreślą stylizację.

Zegarek

Nie ulega wątpliwości, że zegarek męski od wielu lat służy nie tylko do odmierzania czasu, ale również pełni rolę dekoracyjną. Stanowi doskonałe uzupełnienie stroju, a jednocześnie dodaje klasy. Pamiętaj tylko, aby wybrać odpowiedni model do stylu oraz okazji! Inny zegarek będzie pasował do codziennego outfitu, a jeszcze inny do pracy, na spotkanie biznesowe czy randkę. Jeśli nie wiesz, jak wybrać zegarek, skorzystaj z naszego poradnika.Szczególną popularnością cieszą się jak wybrać zegarek, znane ze swojej trwałości i eleganckiego designu.

dodatki dla mężczyzny

Pasek do spodni

Wśród męskich dodatków nie może zabraknąć paska do spodni. W szufladzie powinieneś mieć co najmniej jeden czarny i jeden brązowy. Oba są na tyle uniwersalne, ze pasują niemal do wszystkiego. jak wybrać zegarek? Do garnituru postaw na skórzany pasek z klasyczną klamrą bez żadnych ozdób. Do czarnych modeli zakładać czarny pasek, a do granatowego garnituru brązowy.Warto również stosować się do zasady, że barwę paska dobiera się do koloru butów. W codziennych stylizacjach masz o wiele większą swobodę. Możesz przebierać w kolorach, wybierać wzorzyste modele i to z różnych materiałów. Postaraj się wybrać taki, który spokojnie dopasujesz do ubrań, które masz w szafie.

Portfel

Niezbędnym dodatkiem jest dobry, skórzany portfel, najlepiej w stonowanym kolorze. Mile widziana czerń, granat, odcienie beżu. Portfel powinien być na tyle duży, aby pomieścić wszystkie dokumenty.


Biżuteria

Męska biżuteria z roku na rok zyskuje na popularności. trudno się dziwić! Naszyjniki, bransoletki ciekawie zdobią nie tylko panie, ale i panów, będąc ciekawym dodatkiem do stylizacji. Mężczyźni najchętniej sięgają po bransoletki. Te modne dodatki dla mężczyzn wzbogacą codzienne zestawy. Możesz je nosić do t-shirtu, jeansów i sneakersów, jak i eleganckiego garnituru.

akcesoria dla mężczyzn

Jeżelin jest Ci bliski rockowy styl, postaw na modele z naturalnej skóry, zdobione metalowymi motywami. Będą świetnie komponować się z jeansami, koszulą w kratę i kultową kurtką skórzaną. Z kolei bransoletki z drewnianych koralików uzupełnią letnie outfity.

Dla panów uprawiających sport, polecamy opaski sportowe, które nie tylko posiadają walory estetyczne, ale są praktyczne. Wyposażone są w różne funkcje, takie jak mierzenie kroków, przebytego dystansu, co przyda się podczas wykonywania treningu.