Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność po raz kolejny prowadzić projekt metamorfoza w Bytomiu dla MOPR.  

Projekt metamorfoza w Bytomiu

Projekt metamorfoza w Bytomiu to, z którego Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu jest bardzo dumna. To kolejne szkolenie, które mieliśmy okazję poprowadzić, tym razem dla MOPR w Bytomiu. Warsztaty obejmowały wykłady wizerunkowe oraz profesjonalną sesję zdjęciową.

Celem całego projektu jest przede wszystkim podniesienie własnej wartości i pewności siebie, jak i zmiana wizerunku, który odgrywa niezwykle istotną rolę szczególnie w trakcie poszukiwania pracy. To, jak wyglądamy, jest kluczowe, gdy poznajemy nową osobę. Nasz odbiorca, w tym pracodawca, przez pierwsze sekundy wyrabia sobie o nas zdanie na podstawie tego, jak wyglądamy, w co jesteśmy ubrani.

Projekt stanowił przygotowanie uczestników do podjęcia pracy.

W całym projekcie uczestniczyło 17 kobiet oraz 3 panów. cały projekt zrealizowała ekipa Szkoły Damskiego i Męskiego Stylu oraz Studio Foto Prestiż i Salon Fryzjerski SABINA. Serdecznie dziękujemy za zaufanie, a także owocną współprace i niezwykle przyjazną atmosferę.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, które zostały wykonane podczas zajęć. Zdjęcia ukazują uczestników przed oraz po metamorfozie. Oprócz stylizacji, uczestnicy mieli również robione fryzury, stanowiące dopełnienie całego wizerunku.

bytom projekt metamorfoa projekt metamorfoza bytom projekt metamorfoza w bytomiu

Dlaczego warto skorzystać z takiego szkolenia?

Nie ulega wątpliwości, że najważniejszą kwestią jest posiadanie odpowiednich umiejętności, doświadczenie i spełnianie wymogów pracodawcy. Jednak ogromną rolę odgrywa także wygląd. Ubiór stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru, przekazuje informacje o nas, tym samym staje się naszą wizytówką. Musimy zadbać o dopasowany strój, aby prezentować się schludnie i profesjonalnie.

Szkolenie pozwoliło zdobyć wiedzę z zakresu:

  • makijażu,
  • fryzury,
  • stylizacji.

Style Coach, Agnieszka świst-Kamińska, pokazała uczestnikom, jak dobrać stylizację do figury oraz okazji.

Ponadto, tego typu warsztaty przygotowują do podjęcia pracy, a także zwiększają pewność siebie. Aktywacja zawodowa odgrywa kluczową rolę na każdym etapie życia. Zwłaszcza wśród osób, które mają problem z wejściem na rynek pracy. Projekt, który mieliśmy przyjemność realizować, ma na celu przygotowanie uczestników do podjęcia pracy. Całość dopełnia wiedza z zakresu ubioru, dzięki czemu uczestnik dostaje kompleksową wiedzę.

metamorfoza bytom szkoła stylu