Akcesoria potrafią odświeżyć nawet najnudniejszą stylizację. Jakie wybrać? Przedstawiamy modne dodatki na jesień i zimę 2020/2021.

modne dodatki na jesień i zimę

Modne dodatki na jesień i zimę 2020/2021

Dodatki przede wszystkim są bardzo wyraziste, a do tego podkreślają sylwetkę i potrafią zmienić całą stylizację w wyjątkowy i niepowtarzalny look. Na wybiegach mody można było zauważyć dominujący trend w postaci długich, skórzanych rękawiczek, które prezentowały takie domy mody jak Givenchy czy Balmain. Idealnie pasują do modnych płaszczy na wzór peleryn czy też oversizeowych sukienek z rękawem 3/4. Nie zabrakło apaszek wiązanych na szyi. ten trend pokazał m.in. Hermes. Wzorzysta apaszka i sweter to strzał w 10! Zaś u Diora mogliśmy podziwiaj opaski i chusty w hippisowskim stylu. Nie ma wątpliwości, że dodały outfitów charakteru lat 70. Innym dodatkiem, którego nie może zabraknąć, są kolczyki XXl. Co więcej.. nie dość, ze duże to jeszcze noszone nie do pary. Nie sądziłyśmy, że ten trend będzie aż tak silny! Wciąż królują duże i długie wisiory np. z perłą – to wciąż popularyzuje dom mody Chanel. Trzeba przyznać, że wszystkie modne dodatki na jesień i zimę 2020/2021 są wyraziste, modne i rzucają się w oczy!

 


Pasek w talii

Jednym z jesiennych trendów jest pasek w talii. Bez wątpienia w błyskawicznym tempie, trend ten zyskał na popularności. Paski nosimy nie tylko do spodni, ale tak naprawdę do wszystkiego. Przywiązujemy nim oversizowe sukienki, aby podkreślić takie, ale też spódnice czy płaszcze. Jeśli cenisz sobie klasykę, postaw na klasyczny pasek skórzany w neutralnym kolorze i prostą klamrą. Możesz zapiąć go na zwiewnej sukience czy eleganckim płaszczu. Lubisz bawić się modą? Świetnie! Masz spore pole do popisu. Wybierz modele szerokie, a do tego zdobione np. perłami, kamieniami czy dwiema klamrami. Idealnie będą wyglądać na swetrowej, luźnej sukience czy płaszczu w stonowanym odcieniu – odświeżą cały look!

dodatki jesień zima

modne dodatki na jesień i zimę

 Modne dodatki na jesień i zimę – Biżuteria XXL

Jesienno-zimowe trendy przygotowały coś dla fanek dużej biżuterii. W tym sezonie nosimy wszystko w rozmiarze XXL. Złoto, srebro – nie ważne. Byle by jak największe! Modne są naszyjniki zdobione kolorowymi kamieniami. Gigantyczne kolczyki kółka albo długie. Nieważne jakie, byleby było zjawiskowo!


Modne kapelusze i kaszkiety

W jesienno-zimowym okresie nie może również zabraknąć nakrycia głowy. Co nosimy w tym sezonie? Przede wszystkim kapelusze oraz kaszkiety. Świetnie prezentują się skórzane modele, które mogliśmy podziwiać na pokazie Diora. Dla Pań ceniących sobie szyk i elegancję, polecamy modele z dużym rondem, które proponuje m.in Chanel.

modne dodatki na zimę


Torebki w jesiennych barwach

Trendy modowe to także torebki, utrzymane w jesiennej kolorystyce. W tym sezonie nosimy camel, śliwkę, ciepłe odcienie brązu, szmaragd oraz rude kolory. A jaki model? Tu już wybór zależy od Ciebie, a także jej przeznaczenia.

modne dodatki na jesień