Założycielka Szkoły Damskiego i Męskiego Stylu, Agnieszka Świst-Kamińska, miała przyjemność prowadzić szkolenie dla pracowników W-M ZDZ w Olsztynie z makijażu biznesowego oraz wizerunku w biznesie.

Podczas szkolenia, Style Coach podkreślała jak ważną rolę odgrywa w biznesie wizerunek. Zaledwie pierwsze cztery sekundy spotkania, decydują o tym, jak postrzega się drugą osobę. To niezwykle istotne, zwłaszcza w biznesie. Należy również dodać, że ubiór od dawna manifestuje stan ducha, pozycji społecznej oraz zamożności. Dress code biznesowy potrafi wiele zdziałać. Odpowiedni wizerunek w biznesie pozwala nawiązać kontakty, a także stanowi szansę na zdobycie lepszych zarobków.  Cool hunter, szkoliła również z make up biznesowego. Makijaż biznesowy jest subtelny i naturalny. Jego celem jest przede wszystkim wyrównanie kolorytu, pozbycie się zmęczenia, aby twarz wyglądała promiennie i ładnie.

Uczestniczki malowały się nawzajem, aby poznać tajniki makijażu W wolnym czasie odpoczywały i uczyły się mazurskich jezior.

Poniżej możecie zobaczyć fotorelację ze szkolenia.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie!