Skórzana spódnica to element garderoby, którego nie może zabraknąć w kobiecej szafie? Jak je nosić? Dziś przedstawiamy 3 pomysły na stylizacje ze skórzaną spódnicą.

Skórzana spódnica – jak ją nosić?

Skórzana spódnica to niewątpliwie hit każdego sezonu! Nosimy ją nie tylko wiosną i latem, ale również jesienią i zimą. Masz już ją w swojej szafie kapsułowej? Jeśli nie to zachęcamy do jak najszybszego zakupu! Skórzane spódnice są przede wszystkim uniwersalne i świetnie pasują niemal do wszystkiego. Mogą stanowić bazę wielu ciekawych look’ów. Sprawdzą się w wersji eleganckiej, w stylu sportowym, casualowym, romantycznym i rockowym! Przedstawiamy 3 pomysły na stylizację ze skórzaną spódnicą.

Skórzana spódnica

Skórzane spódnice na rodzinną imprezę

Skórzane spódnice doskonale sprawdza się w eleganckiej odsłonie na rodzinne imprezy. Warto wtedy zamiast mini, wybrać model przed kolano. Najlepiej zestawić je z koszulami czy eleganckimi bluzkami oraz czółenkami, botkami na obcasie. Piękna skórzana spódnica, bluzka w paski i czółenka w zwierzęcy print to dość odważna propozycja, która będzie doskonała na imprezy rodzinne.


skórzane spódnice

 

Skórzana spódnica na co dzień

Skórzane spódnice będą doskonałą opcją na codzienne zestawy. Na zakupowe szaleństwo z przyjaciółką, postaw na skórzaną mini z zamkiem, a do tego luźny sweterek i koniecznie sportowe obuwie. Nie dość, że dodadzą całości casualowego charakteru, to są dodatkowo mega wygodne. Jeśli chcesz wpleść w całość nutę elegancki, zestaw spódnicę z t-shirtem, sportowym obuwiem, a do tego dobierz elegancką marynarkę. Outfit dopełnij czarną torebką.


spódnica ze skóry

Skórzane spódnice w eleganckiej odsłonie

Skórzane spódnice można śmiało nosić w eleganckich zestawach. Wtedy należy wybrać modele midi. Ołówkowa spódnica, sweter w paski i szpilki to stylizacja, która śmiało możesz założyć do pracy jesienią. O ile nie masz ściśle określonego dress code’u i możesz sobie pozwolić na tego typu zestawy. Elegancki look stworzysz również wybierając skórzaną midi do połowy łydki. Do tego czerwona bluzka z koronką i eleganckie czółenka. Czarna spódnica, golf, a do tego elegancki płaszcz w odcieniu butelkowej jesieni, to idealne rozwiązanie na stworzenie modnego look’u. Do tego koniecznie szpilki i kuferek.