Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Nie wiesz co podarować swojej drugiej połówce? Oto najlepsze prezenty na walentynki dla niej!

prezenty na walentynki dla niej

Prezenty na walentynki dla niej

Walentynki, inaczej święto zakochanych, obchodzimy 14 lutego. Tego dnia podarujmy sobie nawzajem przede wszystkim czas. Jednak drobny upominek będzie mile widziany. I wbrew pozorom nie musi to być bukiet czerwonych róż, poduszka w kształcie serca czy miś z serduchem. Co podarować kobiecie w ten szczególny dzień? Oto najlepsze prezenty na walentynki:

Bielizna na walentynki

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że zmysłowa bielizna na walentynki dla niej to doskonały pomysł na upominek. Przede wszystkim sprawi, że ukochana poczuje się wyjątkowo kobieco i seksownie.


Kubek

Czasem najprostsze propozycje są najlepsze. Nie masz pojęcia o tym, co podarować ukochanej? Postaw na kubek! Oczywiście nie taki zwykły. Doskonale sprawdzą się modele z dedykacją, napisem „kocham Cię”. A najlepiej jakby były personalizowane. Dodaj wtedy swoją własną dedykację, swoje imię i ukochanej. W takim kubku kawa czy herbata będą o wiele lepiej smakować!

Kubek termiczny

Twoja ukochana jest często w trasie? Zamiast zwykłego kubka podaruj jej termiczny. Tu także pomyśl o ciekawym napisie lub personalizacji. Może to być termokubek np. z motywem serduszka. Doskonale sprawdzi si ę na spacer, drogę do pracy oraz dłuższą podróż. W końcu termiczne kubki są niezbędnym gadżetem.


Biżuteria na walentynki

Nie ma wątpliwości, że każda z Pań kocha błyskotki. Biżuteria to wyjątkowy dodatek, który dodaje pewności siebie i podkreśla kobiecość. Walentynki będą więc idealnym momentem, aby podarować ukochanej biżuterię . Może to być naszyjnik i niekoniecznie z zawieszką w kształcie serca. Doskonale sprawdzi się bransoletka oraz kolczyki. Z pierścionkiem radzimy ostrożnie. Zwłaszcza jeśli nie było jeszcze zaręczyn. Ukochana może to odebrać jako obietnice.. 🙂 Chyba, że zaręczyny masz w planach, to święto zakochanych będzie idealnym dniem! Jaką wybrać biżuterię na walentynki? Wszystko zależy od gustu Twojej partnerki. Zobacz, co nosi na co dzień. Czy jest to bransoletka, naszyjnik, a może komplet? Designem powinna pasować do jej stylu. Biżuteria ma być praktyczna i chętnie przez nią noszona.Poduszka

nasz ostatni typ to poduszka na walentynki. Najlepiej z napisem „kocham Cię” lub Waszym wspólnym zdjęciem.

Szkatułka na biżuterię

Funkcjonalnym, a zarazem fajnym pomysłem na prezent na walentynki jest szkatułka na biżuterię. jeśli twoja ukochana lubi tego typu dodatki, nie szukaj dalej!

Voucher do salonu

Nie wiesz, jakie są najlepsze prezenty na walentynki dla niej? To z pewnością vouchery, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego! Dają spory wybór i ukochana może sama zadecydować, który zabieg sobie wybierze. Możesz kupić jej voucher do salonu kosmetycznego lub SPA. Jesteśmy przekonane, że taka forma ją bardzo ucieszy!

Romantyczny weekend we dwoje

Chcesz zaskoczyć swoją ukochaną? Zabierz ją na romantyczny weekend tylko we dwoje! Gwarantujemy, że będzie wniebowzięta! Przyda Wam się taki odpoczynek od codziennych obowiązków. Zaplanuj wszystko wcześniej i każ jej się tylko spakować. To będzie super niespodzianka!