Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. Co podarować swoim ukochanym dziadkom? Jeśli nie masz pomysły, postaw na kawę od kawa na prezent!

Kawa na prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Prezent na dzień babci i dzień dziadka spędza sen z powiek każdemu wnukowi. Szukasz prostego pomysłu na prezent dla swoich dziadków? Zamiast pierwszej lepszej kawy czy herbaty ze sklepowych półek, postaw na bardzo dobrej jakości, świeżo paloną kawę od kawanaprezent.com , zamkniętej w puszce z dedykacją! Kawa pochodzi z rodzinnej Palarni Kawy Kopernik z Torunia. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że jej zapach sprawia, że nikt nie potrafi przejść obojętnie. To w końcu świeża, szlachetna 100% Arabika, przygotowana przez najlepszych specjalistów. Aby upominek był jeszcze bardziej wyjątkowy, możesz spersonalizować opakowanie pięknym napisem i życzeniami np. „Kocham moją babcię i dziadka”, „Kawa najlepsze babci i dziadka na świecie” i wiele innych. Jesteśmy przekonane, że każda babcia się wzruszy 🙂

Kawa na prezent – kawa zapakowana w piękne opakowania

Decydując się na zakup kawy, nie musisz martwić się o opakowanie. Świeżo wypalona Arabika pakowana jest w opakowanie, które idealnie nadaje się już do wręczenia. Mamy do wyboru:

  • kuferek – kawę zapakowaną w kuferek z elegancką banderolą. Te opakowanie jest doskonałą paczuszką prezentową.
  • puszkę – piękna i wygodna puszka, a do tego etykieta, którą możesz spersonalizować! Na stronie masz specjalne rubryki do wpisania teksty, który ma się pojawić na etykiecie. Puszkę można zostawić na pamiątkę 🙂
  • zestaw ze słodkościami – jeśli Twoi dziadkowie lubią rozkoszować się nie tylko smakiem świeżo palonej kawy, ale również i słodkościami, doskonale sprawdzi się zestaw ze słodyczami.
  • zestaw z młynkiem – dla miłośników tradycji polecamy kawę z ręcznym młynkiem!

 

kawa na upominek

 

Twoi dziadkowie wolą herbatę? Nic straconego! Sklep oferuje również herbaty, także ze spersonalizowanymi etykietami 🙂 Zestaw prezentowy zawierający aromatyczną herbatę liściastą oraz wysokiej jakości metalowy zaparzacz „szczypce“. Wszystko zapakowane w eleganckie czarne opakowanie, wiec nie trzeba myśleć o torebce prezentowej 🙂

kawa na podarunek