Zastanawiasz się jaki prezent na dzień babci i dziadka wybrać? Dobrze trafiłaś! Przedstawiamy najlepsze upominki, które na pewno spodobają się Twoim dziadkom!

prezent na dzień babci i dziadka

Prezent na dzień babci i dziadka

Prezent na dzień babci i dziadka spędza sen z powiek nie jednemu wnukowi czy wnuczce. Poszukiwania warto zacząć nieco wcześniej, aby na 21 i 22 stycznia wszystko już było gotowe. Warto postawić na upominki, które będą unikatowe, ale jednocześnie praktyczne. Co w takim razie kupić dziadkom? Jeśli nie masz żadnego pomysłu, możesz skorzystać z naszych podpowiedzi. Wybraliśmy kilka uniwersalnych podarunków, które na pewno spodobają się Twoim dziadkom. Oto nasze propozycje.

Album na zdjęcia

Dziadkowie uwielbiają wracać wspomnieniami do najpiękniejszych chwil życiu. Podaruj im album na zdjęcia, do którego włożysz fotografie np. z waszego wspólnego wyjazdu. Jesteśmy przekonane, ze docenią taki gest! Doskonale sprawdzą się albumy personalizowane, gdzie możesz dodać własną dedykację albo imię babci i dziadka. Dzięki temu prezent stanie się unikatowy.

 


Boxy prezentowe

Coraz większą popularnością cieszą się zestawy prezentowe. To nic innego jak wszelkiego rodzaju pudełka, skrzynki, w których znajdują się różne produkty np. ciastka, kawy, herbaty, miody, konfitury. Taki box to doskonały pomysł na prezent na dzień babci i dziadka. Zwłaszcza dla osób, które nie potrafią robić upominków. Zestaw jest gotowy, zapakowany i wystarczy tylko zamówić. Prawda, proste? 🙂

 


Puszka kawy z dedykacją

Nie ma nic lepszego od praktycznego prezentu. Jeśli twoi dziadkowie lubią kawę, postaw na puszkę kawy. Ale nie byle jaką! W wielu sklepach możesz zamówić personalizowaną puszkę z imieniem babci czy dziadka oraz dedykacją. Do puszki dołącz jeszcze kubek, w którym kawa będzie o wiele lepiej smakowała. I oczywiście wypij kilka razy w miesiącu kawę z dziadkami. Sprawisz im swoim towarzystwem naprawdę wiele radości. Kawa na prezent na dzień babci i dzień dziadka to doskonała propozycja!

Fotokalendarz

Fotokalendarze to jedne z najchętniej wybieranych prezentów. Nic dziwnego. Są funkcjonalne, a do tego wywołają uśmiech na twarzy osób obdarowywanych. Do wyboru masz różnego rodzaju kalendarze – na ścianę, na biurko, zrywane. Wybór zależy od Ciebie. My polecamy te, gdzie zdjęcie dopasowujesz do każdego miesiąca. Dzięki temu dziadkowie co miesiąc mają inne zdjęcie Pamiętaj, by fotografie przedstawiały Ciebie z dziadkami.

A Wy macie już prezenty z okazji święta swoich dziadków?