Buty sportowe już od lat święcą triumfy w świecie mody. I nic nie wskazuje na to, że odejdą w zapomnienie. Przedstawiamy modne buty sportowe na wiosnę 2021.

Modne buty sportowe na wiosnę

Modne buty sportowe na wiosnę 2021

Ostatnio omawiałyśmy trendy wiosna-lato 2021. Dziś czas na sportowe obuwie, które są absolutnym must have!

Klasyka

Tej wiosny stawiamy na klasykę. Modne będą sportowe obuwie w neutralnych odcieniach m.in. bieli, czerni czy odcieniach szarości. Nie zabraknie również mocnych akcentów kolorystycznych w postaci neonowej żółci. Ważne jednak, aby te modele były gładkie, a nie wzorzyste. Tym razem obowiązuje zasada im mniej, tym lepiej! Co sądzicie o wiośnie pod znakiem minimalizmu? My jesteśmy na tak!

 

Ceneo.pl

Wariacje kolorowe

Myślisz, że tej wiosny nosimy tylko klasykę? Jesteś w błędzie! Mamy również coś dla fanów kolorowych wariacji. Poza modelami w stonowanych barwach, modne będą również kolorowe i wzorzyste sneakersy, idealne dla osób, które uwielbiają zabawę modą i wyróżniać się z tłumu. Jeśli na nie postawisz, koniecznie postaw na modele z barwnymi stawkami np. cętkami, malarskimi esami floresami czy kontrasty kolorystyczne, które genialnie się prezentują. Jeśli cenisz sobie subtelność, wybierz buty modne buty sportowe na wiosnę 2021 w pastelowych odcieniach. Wolisz mocniejsze kolory? W takim razie neony, krwista czerwień to Twoje barwy!

Buty na grubej podeszwie

Buty sportowe na grubszej podeszwie święcą tiumfy już kolejny sezon. I tej wiosny będziemy je nosić! Stawiamy na modele proste, najlepiej w jednym kolorze. Choć możesz pokusić się o kolorowe wstawki.

buty sportowe na wiosnę

Zamszowe propozycje

Modne buty sportowe na wiosnę 2021 to modele zamszowe, które doskonale odnajdą się w codziennych stylizacjach. Tu także wybieramy modele maksymalnie proste i jednokolorowe.

Wiosenne buty sportowe  – jak je nosić?

Sportowe buty można nosić na wiele sposobów, co już nie raz podkreślałyśmy. Ten model obuwia sprawdza się najlepiej w sportowych kreacjach. Buty w jednolitym kolorze, t-shirt z nadrukiem oraz spodnie dresowe lub szorty jeansowe to klasyczny zestaw, który sprawdzi się na co dzień. W chłodniejsze dni do tego rozpinana bluza z kapturem albo bomberka. Jednak to nie jedyny ciekawy outfit. Buty sportowe świetnie komponują się także ze spódnicami i sukienkami, tworząc wyjątkowe looki w stylu sportowej elegancji. Postaw na plisowaną, szarą spódnicę, do tego czarne buty sportowe, luźną koszulkę oraz ramoneskę. Całość dopełnij plecakiem, który nada miejskiego stylu oraz okularami. Świetną kompozycję stworzysz poprzez połączenie butów z jeansową spódnicą, najlepiej z dziurami, aksamitnym topem oraz marynarką. Będziesz wyglądać nieziemsko! To idealny look na co dzień, ale także wyjście ze znajomymi. Innym ciekawym rozwiązaniem jest połączenie czarnych butów z jeansami, t-shirtem oraz marynarką np. w kratkę. Do tego czarna kopertówka. Sportowe obuwie będą świetnie komponować się z sukienkami. Białe w czerwone paski połącz z wzorzystą sukienką za kolano. Wybór masz ogromny, a wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej!

 

Ceneo.pl