Święta zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli nie wiesz, o kupić, nie martw się! Oto pomysły na świąteczne prezenty, które z pewnością zadowolą Twoich bliskich.

Pomysły na świąteczne prezenty – 5 najlepszych pomysłów

1. Plakaty Desenio

Plakaty to trend  w aranżacji mieszkań, który już od wielu sezonów święci triumfy. nic dziwnego! Niepozorne plakaty potrafią odmienić nawet najnudniejsze wnętrze i diametralnie zmienić jego charakter, tworząc wyjątkowo ciekawe pomieszczenie. Jeśli szukasz prezentu dla bliskiej osoby, która uwielbia takie aranżacyjne dekoracje, to plakaty Desenio będą strzałem w 10! Ich największą zaletą jest to, że nie są drogie. Ponadto, możemy je zmieniać, kiedy tylko chcemy bez remontu! Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Dzięki temu dopasoujemy go do gustu każdej osoby. Jaki plakat wybrać? To zależy od tego, jaki styl preferuje osoba obdarowywana. Rodzicom czy też dziadkom możesz podarować plakaty personalizowane np. z datą ślubu. To będzie nie tylko świetna ozdoba, ale i piękna pamiątka! Z pewnością docenią tak miły gest. Dla siostry lb przyjaciółki z psem lub kotem, wybierz My dog personal plakat. To plakat z ilustracją psa (do wyboru kilka ras) oraz tekstem pod spodem – możesz tam wpisać imię psa oraz datę jego narodzin. Idealny upominek dla miłośnika czworonogów. Personalizowane plakaty to nie jedyna opcja. Możesz również wybrać inne np. z motywem botanicznym, plakaty napisami, przedstawiające krajobrazy lub plakaty dla dzieci. Najważniejsze, aby wybrane modele komponowały się z wnętrzem. Jeśli znasz dobrze styl osoby obdarowywanej, to masz nieco ułatwione zadanie. Jeśli nie, dyskretnie podpytaj, jakie rodzaje plakatów lubi.

Z kodem rabatowym SZKOLASTYLU30 macie 30% zniżki na plakaty* w Desenio w dniach 8-14 grudnia.

*nie obowiązuje na ramki i plakaty personalizowane i handpicked.

Kod nie łączy się z innymi promocjami.

pomysły na świąteczne upominki

pomysł na świąteczny prezent

pomysł na świąteczny upominek

2. Kalendarz

Kolejna nasza propozycja to kalendarze. I to nie takie zwykłe, a artystyczne, które jednocześnie posłużą jako dekoracja. Do pokoju dziecięcego doskonale sprawdzi się kalendarz Kids At Calendar. Zawiera on 12 przepięknych ilustracji, które można następnie przekształcić w plakaty.

3. Etui na telefon

Nie ma wątpliwości, że od kilku lat możemy zaobserwować trend „ubierania” smartfonów. Case nie tylko sprawiają, że telefon staje się oryginalny, ale przede wszystkim chroni przed zarysowaniem. Idealnym pomysłem na prezent jest etui, które dostaniecie w sklepie Desenio. Charakteryzują się nie tylko wyjątkowym i niebanalnym designem, ale przede wszystkim materiałem. Wykonane są w 100% z odpadów lnu! Dla miłośniczek trendów polecamy etui Black Maze.

świąteczne prezenty

4. Zestawy kosmetyczne.

Nie ma wątpliwości, że zestawy kosmetyczne to jeden z najprostszych pomysłów na świąteczne upominki. Doskonal sprawdzą się perfumy, a także zestaw składający się z balsamu i żelu pod prysznic. Takich produktów nigdy za wiele!


5. Książka.

Jeśli Twoi bliscy uwielbiają czytać, postaw na dobrą książkę. Thriller, romans, a może literatura kobieca? Dopasuj do preferencji osoby obdarowywanej.


Post powstał we współpracy z Desenio