Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. Jaki plakat do salonu wybrać? Przedstawiamy nasze propozycje od Desenio.

Jaki plakat do salonu

Jaki plakat do salonu? – Nasze propozycje od Desenio

Salon to pokój dzienny, czyli taki, w którym spędzamy całe dnie. To w nim się relaksujemy, czytamy książki, oglądamy filmy czy się bawimy z naszymi dziećmi. Jego aranżacja jest niezwykle istotna. Powinien być tak zaprojektowany, aby poza funkcjonalnością, odpowiadał nam również designem. Ma być ciepły, kojarzyć się z odpoczynkiem. Bardzo fajnym rozwiązaniem na aranżacje salonu są plakaty, które możemy powiesić na ścianę lub postawić na komodzie. Ten niepozorny dodatek odmieni nawet najprostsze wnętrze. Dlaczego warto wybrać plakaty? Przede wszystkim dlatego, że:

  • są nie drogie,
  • można je zmieniać, kiedy nam się tylko podoba,
  • nie wymagają remontu,
  • dostępne są w przeróżnych kolorach, wzorach.

Co więcej,  z kodem SZKOLASTYLU dostaniecie 30% zniżki na plakaty* w Desenio! Kod jest ważny od 11 do 20 sierpnia i nie łączy się z innymi promocjami.

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane

Jaki plakat do salonu?

Jaki plakat do salonu wybrać? To pytanie, które stawiamy sobie, decydując się na plakat. Przede wszystkim wybieramy te, które nam się podobają. Po drugie, plakaty powinny być dopasowane do aranżacji wnętrza i tworzyć spójną całość z pozostałymi dodatkami. Jeśli w salonie króluje np. zieleń, wybierzmy takie plakaty, które będą pasowały np. wzory botaniczne. Świetnie sprawdzą się tu liście monstery, która nadal cieszy się popularnością.

plakat do salonu

plakat do salonu jaki wybrać

jakie plakaty wybrać do salonu

Oprócz liści, wciąż modne są kwiaty. Zwłaszcza zbliżenia na nie. Jeśli lubisz romantyczny, subtelny wystrój, postaw na plakaty z kwiatami w kolorze pudrowego różu lub ecru np. Blooming Pink No2 czy Gentiana Petals.

plakaty do salonu jak je wybrać

Możemy też wybrać kolory na zasadzie kontrastu, aby ożywić wnętrze np. przy spokojnej bieli, postawmy na plakaty , gdzie główną rolę odgrywa kolor żółty. Efekt jest świetny!

salon plakaty jakie
Świetne sprawdzą się także niebanalne rozwiązania, jak Panda Plakat czy Birds Fly Away plakat.

plakaty do salonu wybieramy

Z kodem SZKOLASTYLU dostaniecie 30% zniżki na plakaty* w Desenio! Kod jest ważny od 11 do 20 sierpnia i nie łączy się z innymi promocjami.

*Z wyłączeniem ramek i plakatów z kategorii Handpicked/Collaborations/ Personalizowane

 

A na naszym fanpage’u rozstrzygnięcie konkursu z DESENIO <3