Nie ma wątpliwości, że od wielu lat, kliniki medycyny estetycznej zyskują na popularności. Coraz chętniej dbamy o swój wygląd, a także zdrowie. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, warto skorzystać z tych najlepszych, które jakością i wynikami zapracowały sobie na zaufanie Pacjentów.  Godna zaufania jest klinika Dr Beata Dethloff.

Klinika dr beata dethloff

Klinika Dr Beata Dethloff

Dr Beata Dethloff to nowoczesne kliniki anti-aging, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, endokrynologii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i pokarmowych. Kliniki mieszczą się w dwóch lokalizacjach, ścisłym centrum Warszawy oraz w klimatycznych wnętrzach Starej Papierni w Konstancinie-Jeziornie. Dr n. med. Beata Dethloff jest lekarzem medycyny estetycznej, doktorem endokrynologii i specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych II stopnia i absolwentką Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej prowadzonej przez światowej sławy doktora Tierrego Hertoghe’a. Natomiast zespół tworzą pasjonaci. Ponadto, klinika korzysta z innowacyjnych i skutecznych technologii znanych na całym świecie. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy się w ręce profesjonalistów. Możemy liczyć na indywidualny oraz kompleksowy program odmładzania i dobranie zabiegów do naszych potrzeb i preferencji.

Dr Beata Dethloff –  co znajdziemy w ofercie?

Klinika Dr Beata Dethloff wyróżnia się wyjątkowo obszerną ofertą. Klinika specjalizuje się w szeregu najwyższej jakości technologii w odmładzaniu oraz regeneracji skóry. Wykonywane są zabiegi takie jak np:

 • Badania nutrigenetyczne,
 • Radiofrekwencje igłową,
 • przeszczep tkanki tłuszczowej,
 • nici liftingujące,
 • wypełniacze,
 • karboksyterapię,
 • mezoterapię igłową np. kolagenem lub osoczem krwi,
 • powiększanie ust,
 • poprawę owalu twarzy,
 • redukcja zmarszczek,

Niewątpliwym atutem kliniki jest przygotowywanie indywidualnych i kompleksowych programów odmładzania dla każdego pacjenta. Dopełnienie medycy estetycznej, stanowi kosmetologia oraz SPA.  Dzięki temu w klinice można ujędrnić skórę ciała, wymodelować sylwetkę, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej ora cellulitu, a także usunąć owłosienie w szybki, a przede wszystkim bezbolesny sposób.

Klinika Dr Beata Dethloff  – dietetyka, test genetyczne i pokarmowe

Ze względu na coraz większa świadomość zdrowego trybu życia, w klinice wprowadzono testy genetyczne iGenesis. To rewolucyjny test, który pozwala uzyskać wiele informacji o organizmie w kontekście zapobiegania chorobom metabolicznym i starzeniu się. Test ocenia wrodzoną zdolność do metabolizowania białek, węglowodanów, tłuszczów, w procentowych proporcjach, na podstawie czego można ustalić indywidualny profil żywieniowy. Badane są polimorfizmy wchłaniania witamin i minerałów oraz nietolerancje pokarmowe. Dodatkowo test ocenia system antyoksydacyjny i detoksykacyjny organizmu oraz genetyczne predyspozycje do chorób cywilizacyjnych. Posiadając tak ważne informacje, można ustalić indywidualny program żywieniowy, który pomoże uzyskać optymalną wagę, a także pozwoli zachować zdrowie. Klinika oferuje również testy na nietolerancje pokarmowe, które są niezwykle istotne zwłaszcza w każdej chorobie autoimmunologicznej.  Oferta posiada najbardziej rozbudowany test MRT, za pomocą którego można zbadać nietolerancję organizmu na aż 150 alergenów. Mając świadomość nietolerancji danych składników, należy je odrzucić, bowiem skutkują one ryzykiem wystąpienia:

 • Nowotworów,
 • Otyłości,
 • Cukrzycy,
 • Miażdżycy,
 • Depresji.

Klinika Dr Beata Dethloff  – trychologia

W klinice można również skorzystać z usług, których efektem jest skuteczne leczenie wypadania włosów, łysienia, łuszczycy, łupieżu oraz swędzenia  głowy. Lekarz trycholog dokładnie analizuje stan skóry głowy, cebulek włosów oraz schorzeń. Po ustaleniu przyczyny, dopiera indywidualny sposób pielęgnacji włosów.

Klinika Dr Beata Dethloff  – ginekologia estetyczna

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu klientów, w klinice dostępna jest rehabilitacja poporodowa oraz ginekologia estetyczna wewnętrznych i zewnętrznych okolic intymnych. Oferta obejmuje zabiegi, które leczą:

 • Wysiłkowe nietrzymanie moczy,
 • Wiotkość i suchość pochwy.

Klinika korzysta z najnowocześniejszych technologii, w tym technologii laserowej Monalisa Touch dzięki której możliwe jest obkurczenie pochwy, obkurczenie warg sromowych mniejszych, odmłodzenie i wybielenie zewnętrznych miejsc intymnych można obkurczyć pochwę, leczyć wysiłkowe nietrzymanie moczu, obkurczyć wargi sromowe mniejsze, odmłodzić oraz wybielić zewnętrzne miejsca intymne. Po zabiegu poprawia się również nawilżenie pochwy.

Więcej informacji na stronie: Dr Beata Dethloff