Klinika Dr Beata Dethloff to przede wszystkim innowacyjne zabiegi, dzięki którym każda kobieta poczuje się lepiej. Oto 3 TOP zabiegi w klinice.

zabiegi top

Top zabiegi w Klinikach Dr Beata Dethloff

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego! Za pomocą zabiegów można opóźnić proces starzenia. Dziś przedstawiamy TOP zabiegi, z których skorzystać możesz w klinice Dr Beata Dethloff.

Hydrafacial

Hydrafacial to zabieg, który w ekspresowym tempie zdobył rzeszę zwolenniczek. obecnie jest jednym z najchętniej wybieranych zabiegów i to na całym świecie! Nic dziwnego. Efekty są bardzo satysfakcjonujące. Hydrafacial to zabieg, który polega na wykorzystaniu przełomowej technologii, umożliwiającą wieloaspektowe oddziaływanie na skórę, a dokładnie:

 • oczyszcza skórę, pozwalając w ten sposób pozbyć się wszelkich niedoskonałości,
 • doskonale nawilża, a tym samym przywraca skórze blask oraz daje uczucie komforty,
 • odmładza poprzez redukcję zmarszczek oraz przebarwień.

Największym atutem zabiegu jest to, że efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. To sprawia, że bardzo często wybierany jest przed ważnymi wydarzeniami, niekoniecznie planowanymi. Co więcej, sam zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Sekret zabiegu tkwi w połączeniu bezkryształowej mikrodermabrazji, wykorzystaniem zassania próżniowego oraz substancji aktywnych. Taki duet umożliwia osiągnięcie świetnych, wręcz oszałamiających rezultatów. Zabieg jest wskazany w sytuacji, gdy

 • skóra pozbawiona jest blasku i witalności
 • widoczne są zaskórniki
 • skóra jest odwodniona
 • na skórze są przebarwienia
 • skóra utraciła jędrność i pojawiły się zmarszczki

Istnieje jednak killka przeciwskazań do zabiegu, do których zalicza się:

 • Silne podrażnienia, np. oparzenia słoneczne, rany
 • Przebieg choroby nowotworowej
 • Stany zapalne o dużym nasileniu, towarzyszące łuszczycy czy AZS
 • Choroby wirusowe, np. opryszczka, choroby bakteryjne
 • Przyjmowanie środków zmniejszających krzepliwość krwi

DERMACLEAR

DermaClear to doskonały sposób na oczyszczenie, odżywienie i nawilżenie skóry. Zabieg 3w1 można określić jako udoskonalenie hydradermabrazji. Składa się z 3 etapów.

Etap I

Pierwszy etap polega na usunięciu martwego naskórka za pomocą specjalistycznego preparatu peelingującego.

II Etap

Drugi etap to oczyszczenie, którego dokonuje się poprzez rozbicie zanieczyszczeń skóry.

III Etap

Nakłada się specjalny preparat odżywczy, który powoli się wchłania.

Po zabiegu skóra jest nawilżona oraz gładka. Zabieg jest bezbolesny, a efekty widoczny w błyskawicznym tempie. Do głównych wskazań zabiegu zalicza się:

 • Przebarwienia skórne,
 • Zrogowaciały naskórek,
 • Zaskórniki,
 • Zmarszczki,
 • Odwodniona skóra,
 • Cera wrażliwa, naczynkowa,
 • Poszarzała i zmęczona skóra.

SCHWARZY

SCHWARZY to niezwykle skuteczna metoda wzmacniania mięśni oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki niej zyskasz wymodelowaną sylwetkę i napiętą, jędrną skórę. Shwarzy to innowacyjne urządzenie. Wykorzystuje ono pole elektromagnetyczne, dzięki czemu budują się mięśnie i modeluje się ciało. Technologia opiera się na FMS czyli Focused Magnetic Stimulation. W związku z tym urządzenie wyzwana intensywne skurcze, prowadzące do stymulacji mięśni. powodują lipolizę w komórkach tłuszczowych oraz apoptozę po uszkodzeniu adipocytów. A to wszystko prowadzi do reedukacji tkanki tłuszczowej. Zabieg zalecany jest w przypadku:

 • Nadmiaru tkanki tłuszczowej,
 • Wiotkiej i luźnej skóra, która wymaga ujędrnienia,
 • Liftingu ciała
 • Rozstępów.

Istnieje jednak kilka przeciwskazań do zabiegu m.in.:

 • Zaburzenia sercowo-naczyniowe
 • Rozrusznik serca
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Elektroniczne implanty
 • Nowotwory
 • Żylaki, zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica
 • Niedawno przebyte operacje
 • Choroby nerek i wątroby
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Stany gorączkowe
 • Choroby zakaźne
 • Przepuklina w miejscu zabiegowym
 • Terapia antybiotykami.