Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe święto, a dokładnie walentynki. Nie masz pomysłu dla ukochanej? Wybierz nowości w Klinice Dr Beata Dethloff – idealny prezent na walentynki!

Idealny prezent na walentynki

Idealny prezent na walentynki – zabiegi w klinice Dr Beata Dethloff

Święto Zakochanych jest pełne miłości i radości. Najważniejszy jest wspólnie spędzony czas. jednak warto postarać się o fajny podarunek dla swojej drugiej połówki. Nie masz pomysłu? Nie martw się! Przygotowałyśmy dla Ciebie kilka propozycji zabiegów, dostępnych w klinikach dr Beata Dethloff, które z pewnością zadowolą Twoją ukochaną. To z pewnością idealny prezent na walentynki! Oto nasze top 4:

1.Hydrafacial

Hydrafacial to zabieg, który w ekspresowym tempie zyskał na popularności. Nic dziwnego! Efekty są spektakularne, a do tego widoczne już po pierwszym zabiegu. Jak to możliwe? To wszystko za sprawią innowacyjnego działania, które opiera się na unikalnej technologii bezkryształowej mikrodermabrazji z wykorzystaniem zassania próżniowego i substancji aktywnych. Takie połączenie pozwala na osiągnięcie świetnych rezultatów w tak krótkim czasie. Stosowanie serii zabiegów sprawia, ze efekt utrzyma się bardzo długa. jednak to nie wszystkie zalety. Zabieg ten jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, co ceni sobie coraz więcej pacjentek. Nie powoduje żadnych podrażnień. Dzięki temu mogą z niego korzystać Panie o delikatnej cerze. Zabieg sprawdzi się przede wszystkim u osób, których skóra jest pozbawiona witalności i blasku, jest odwodniona, utraciła swoją jędrność. Stosuje się go również w przypadku przebarwień oraz zaskórników. Specjalnie z okazji walentynek, klinika Dr Beata Dethloff przygotowała cudowną promocję! Zabieg jest aż o 30% tańszy. Nie można tego przegapić 😊 Spraw ukochanej wyjątkowy prezent!

2.Thermolifting – Palomar Max Deep IR

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że Thermolifting – Palomar Max Deep IR to topowy zabieg ujędrniający skórę! Laser Max Deep IR doskonale poprawia zarówno jędrność, jak i elastyczność skóry. jednak to nie wszystko! Odmłodzi jej wygląd. Największym atutem tego zabiegu jest to, że jest bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji! Efekt jest widoczny po jednym zabiegu, a reszta efektów narasta wraz z upływem czasu. Z procedura zabiegu polega na przyłożeniu głowicy lasera i rozgrzanie głębokich warstw skóry za pomocą promieniowania podczerwonego. Pacjentki nie odczuwają dyskomfortu dzięki innowacyjnemu systemu chłodzenia. Zabieg sprawia, że włókna kolagenowe obkurczają się. Następnie włókna kolagenowe stymulują produkcję nowego kolagenu i elastyny. W efekcie skóra staje się jędrna i gładka. okazji Święta Zakochanych zabieg przeceniony jest aż o 30%!

3.DermaClear – idealny prezent na walentynki

DermaClear to zabieg 3w1, dla tych Pań,, dla których ważne jest oczyszczenie, odżywienie, a także nawilżenie. Zabieg ten stanowi udoskonalenie hydradermabrazji. Składa się z 3 etapów. W pierwszym za pomocą specjalistycznego preparatu peelingującego, usuwany jest martwy naskórek. W drugim etapie rozbija się zanieczyszczenia skóry. Proces ten nazywa się oczyszczeniem. Natomiast w trzecim etapie nakładany jest specjalny preparat odżywczy, który następnie stopniowo się wchłania. W efekcie skóra staje się nawilżona oraz gładka. Sam zabieg jest bezbolesny, a efekty zadowalające. Zaleca się go osobom o skórze wrażliwej, naczynkowe albo z problemami trądzikowymi. W ramach walentynek zabieg przeceniono aż o 30%! To doskonała okazja, aby dać swojej ukochane to, na co zasługuje.

4.Powiększanie ust

Nasza ostatnia propozycja zabiegu, który idealnie sprawdzi się jako prezent walentynkowy, to zabieg wypełniania kwasem hialuronowym. To najchętniej wybierana, a do tego najskuteczniejsza metoda powiększania ust. Idealnie sprawdzi się u Pań, które mają cienkie i niesymetryczne wargi. Warto dodać, że zabieg można wykonywać niezależnie od wieku. Co więcej, klinika przygotowała specjalną ofertę. Zamiast 1350 zł, za zabieg zapłacisz tylko 950 zł!

 

Cała oferta walentynkowa dostępna jest na stronie: https://drbeatadethloff.pl/walentynkowe-wyzwanie-badzmy-dla-siebie-czule-i-dobre/

prezent na walentynki