Wiosna zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym przedstawiamy wam najmodniejsze wiosenne kolory, które powinny zagościć w waszej garderobie!

Ubrania w wiosennych kolorach

Kolor na wiosnę nr 1 – beż

Odcienie beżu święcą triumfy. Doskonale sprawdzą się niezależnie od pory roku. Są uniwersalne i pięknie komponują się z innymi barwami. W tym roku nosimy przede wszystkim ecru, camel. Obowiązkowo zaopatrz się w trencz. Świetnie sprawdzą się również camelowe płaszcze szlafrokowe. Poratują nas w nieco chłodniejsze dni (choć niech takich wiosną będzie jak najmniej!).

Kolory na wiosnę nr 2 – pastele

Nie ma wątpliwości, że pastele to barwy, które królują wiosną. One po prostu są nieodłącznym elementem wiosenno-letniej garderoby. Nie bój się mięty, wciąż modnego baby blue czy pastelowego różu. W ciepłe dni postaw na zwiewną sukienkę w odcieniu różu. Doskonale sprawdzą się materiałowe spodnie baby blue oraz aksamitny top w kolorze mięty. Te dwie barwy znakomicie się ze sobą komponują! Możesz również wybrać żółty – przepięknie podkreśli letnią opaleniznę.

modne kolory wiosenne

Wiosenny kolor nr 3 – czerwień

W tym sezonie nie może zabraknąć czerwieni. Czerwień występuje w wielu odcieniach, a więc odpowiednio dobrana podkreśli każdy typ karnacji. Czerwień pasuje blondynkom, szatynkom, brunetkom, a także paniom o rudych włosach. Nosimy ją nie tylko na ubraniach i butach, ale również i na ustach!

Kolor wiosenny nr 4 – fiolet

Fiolet już od kilku sezonów święci triumfy. I nic nie wskazuje na to, ze to się zmieni. Ten kolor pokochali projektanci oraz miłośniczki mody na całym świecie. Wciąż modny jest liliowy, który już w tamtym roku cieszył się ogromną popularnością. Ale nie tylko lila jest modna. Wybierzmy również inne odcienie fioletu.

Ostatni z kolorów – żółty

Wiosną stawiamy na limonkę oraz odcień kanarkowy. Te dwie barwy to absolutny must have! Ich nie może zabraknąć w wiosenno-letniej garderobie. Kolor żółty przepięknie podkreśli opaleniznę. Doskonale sprawdzą się sukienki, ale również kobiece garnitury, które święcą triumfy już od kilku dobrych sezonów.

żółte wiosenne sukienki

Wiosenne kolory w praktyce – co ubrać?

Braletka

Chyba już nikogo nie zdziwi, że bielizna stała się nieodłącznym elementem ubioru. W tym sezonie triumfy święci braletka. A to wszystko za sprawą zdjęcia Katie Holmes w przepięknym, dzianinowym komplecie od Khaite. Wszyscy oszaleli! Aby nie było zbyt goło, braletkę nosimy z marynarką, najlepiej nieco dłuższą. Do tego jeansy, eleganckie spodnie, chinosy czy biker shorts.

różowa pastelowa sukienka na wiosnę

Spodnie z szerokimi nogawkami

Ten model co jakiś czas wraca do mody i podbija serca wszystkich miłośniczek mody. W tym roku również stawiamy na szerokie nogawki.

Tunika

Kto by pomyślał, że tuniki wrócą do łask? Ten element garderoby ma zarówno przeciwników, jak i zwolenników. Niektórzy doceniają różne możliwości stylizacyjne, inni nie. W tym sezonie tuniki są modne. Może się w końcu przekonasz do nich? Pojawiły się one na wybiegach najsłynniejszych projektantów mody. U Fendi w postaci lekkiej siateczki, a u Petera Do w postaci skórzanego fartucha, który doskonale prezentuje się z eleganckimi spodniami o szerokich nogawkach.

Pastelowy zawrót głowy

Pastele wracają do łask co sezon. Wiosna i lato to idealny czas na ich noszenie. Ubrania w kolorze landrynek to absolutny must have! Nie może ich zabraknąć w naszych szafach. A na co stawiamy? Wybór jest ogromny! Wiosną perfekcyjnie sprawdzą się pastelowe, lekkie płaszczyki. latem głównie ubieramy sukienki. Nie zapomnijmy o damskich garniturach w tych odcieniach. One nadal są modne! A w połączeniu z modną braletką, będą wyglądać znakomicie! Na takie odcienie w swoich kolekcjach postawił dom mody Chanel, Versace.