Święta zbliżają się wielkimi krokami, a Ty jeszcze nie masz upominku dla siebie i bliskich? Nie martw się! Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Świąteczne prezenty w Dr Beata Dethloff w atrakcyjnych cenach to jeden z najlepszych sposobów na praktyczny i sprawdzony podarunek.

świąteczne prezenty

Świąteczne prezenty w Klinikach Dr Beata Dethloff!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres,  w którym poza rodzinnym spotkaniem, ważne jest wzajemne obdarowywanie się prezentami. To niezwykle miły gest, który pokazuje, jak ważni dla siebie jesteśmy i ile wysiłku wkładamy w to, aby zapewnić uśmiech na twarzy drugiej osobie. Dr Beata Dethloff, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, stworzyła świąteczne pakiety w promocyjnych cenach, które pozwalają zaoszczędzić nawet ponad 1000 złotych! Możesz je kupić dla siebie lub dla bliskich Ci osób. Podaruj im chwilę dla siebie, dzięki której w pełni się zrelaksują. Świąteczna oferta obejmuje:

 1. Mezoterapia CGF Harmony (twarz i szyja) – pakiet przeznaczony dla osób, które potrzebują regeneracji skóry.
 2. Mezoterapia PRP (twarz i szyja) – ten popularny zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego, maksymalnie zregeneruje skórę.
 3. Badanie iGenesis Anti-Aging 4 moduły lub 9 modułów – to innowacyjne badanie nutrigenetyczne to niezwykle bogate źródło informacji na temat predyspozycji genetycznych.
 4. Pakiet zabiegów na twarz THUZZLE – zabieg Thuzzle przygotuje Twoją cerę na wakacje. Zregeneruje ją i przywróci jej promienny, a przede wszystkim zdrowy wygląd.
 5. Pakiet zabiegów modelujących DUOSHAPE – dedykowany tym, którzy marzą o ujędrnionej sylwetce.
 6. Pakiet Ujędrniający FIRMING – jeśli Ty lub bliska Ci osoba marzy o jędrnej skórze, to ten pakiet będzie strzałem w 10!
 7. Pakiet antycellulitowy STOP CELLULIT – nie ma wątpliwości, że pomarańczowa skórka to zmora wielu kobiet. Pakiet ten pozwoli się jej pozbyć na dobre i cieszyć się ujędrnioną skórą!
 8. Pakiet Odchudzający SLIM BODY – SLIM body to pakiet, który składa się z  wyselekcjonowanych zabiegów, które pomogą zredukować tankę tłuszczową w wybranych partiach ciała.
 9. Voucher Silver  Gold i VIP – Voucher to doskonała propozycja, jeśli nie masz pewności, który zabieg wybrać. Kupując voucher, osoba obdarowywana sama zdecyduje o tym, któremu zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii się podda.
 10. Palomar Max Deep IR (twarz, szyja i podbródek) – pozwoli na dobre pożegnać zmarszczki i poprawić owal twarzy. Co więcej, efekty widoczne są już po wykonaniu zabiegu!
 11. Radiofrekwencja igłowa (twarz i szyja) – idealna dla osób, które chcą pożegnać się z efektem wiotkości,