Beżowe botki to jeden z elementów, których nie może zabraknąć w jesiennej garderobie. Jak nosić beżowe botki?

beżowe botki

Beżowe botki – jak je nosić?

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że botki w odcieniu beżu to jeden z najchętniej wybieranych model obuwia na jesień i zimę. Dostępne w wielu fasonach, stanowią bazę do stworzenia wielu stylizacji w różnych stylach i na różne okazje. Świetnie sprawdzają się do eleganckich zestawień do pracy, na formalne wyjścia czy imprezy okolicznościowe, ale również na co dzień czy na wyjście do klubu ze znajomymi. Wystarczy wybrać tylko odpowiedni model, który dopasowany jest do sytuacji.


Botki w beżowym kolorze w casualowych zestawach

Botki w odcieniu beżu idealnie sprawdzą się w casualowych zestawach. Świetny look uzyskasz, łącząc kowbojki z zamszy ze ziewną sukienką z motywem kwiatowym, a do tego płaszczyk w kolorze butów. Na głowę modny kapelusz. To subtelna, ale i kobieca stylizacja, obok której nie można przejść obojętnie.

Jeśli bliski jest i styl sportowy, postaw na modele sportowe. Zestaw je z jeansami (mom jeans, boyfriend – wybór należy do Ciebie!). Do tego t-shirt, bluza z kapturem czy luźna koszula. Zarzuć na siebie dodatkowo bomberkę, pikowaną kurtkę lub modną ramoneskę. Na co dzień śmiało możesz założyć ażurowe botki. Ten model od wielu lat cieszy się popularnością. I nic nie wskazuje na to, że to się zmieni. Bardzo fajnie wyglądają w połączeniu z białymi spodniami i do tego płaszczykiem z paskiem.

Beżowe botki w eleganckim wydaniu

Botki w kolorze beżu doskonale sprawdza się w eleganckich zestawach. Warto wtedy postawić na modele na szpilce lub grubszym obcasie. Te drugie to zdecydowanie wygodniejsza opcja. Jak je nosić? Na co dzień śmiało możesz założyć ażurowe botki. Ten model od wielu lat cieszy się popularnością. I nic nie wskazuje na to, że to się zmieni. Bardzo fajnie wyglądają w połączeniu z białymi spodniami i do tego płaszczykiem z paskiem. Ciekawe zestawienie uzyskasz, łącząc je z modnym kombinezonem. Taki zestaw sprawdzi się np. na imprezę urodzinową. Inne rozwiązanie to botki na szpilce, do tego kremowe spodni kant i elegancka bluzka z rękawami, zakończonymi falbanką. Jak widzisz możliwości jest wiele! A wszystko zależy tylko i wyłącznie od Twojego gustu i sytuacji 🙂