Termiczne lakiery hybrydowe to bez wątpienia jeden z najgorętszych hitów. Idealne do eksperymentowania i tworzenia stylizacji z charakterem. Na czym polega ich fenomen? Zobaczcie sami!

Termiczne lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że lakiery hybrydowe wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Ten hit zdobył serca miłośniczek urody już dawno temu! I nic nie wskazuje na to, że odejdą w zapomnienie. Nic dziwnego. Dzięki nim mamy możliwość stworzenia w dość szybki i trwały sposób stylizacji paznokci. Mnogość kolorów daje nam tak naprawdę nieograniczone wątpliwości! Lakiery hybrydowe charakteryzują się wysokim poziomem trwałości, a także intensywnością barw. Manicure hybrydowy wykonuje się albo w salonie kosmetycznym, albo w domu – o ile posiadamy umiejętności 🙂

Termiczne lakiery hybrydowe – na czym polega ich fenomen?

W ostatnim czasie, triumfy święcą lakiery hybrydowe termiczne. W ekspresowym tempie zyskały rzeszę zwolenniczek. Są idealną opcją na zrobieni manicure z pazurem. Lakiery te sprawiają, że barwa lakieru zmienia się w zależności od temperatury. Najpopularniejsze sią lakiery dwukolorowe. Większość z nich jest nieco bardziej nasycona np. ciemny fiolet z delikatnym różem czy granat z błękitem. Zmiana koloru następuje wskutek, wspomnianej już, zmiany temperatury. Działa na nią nawet ogrzanie dłoni! Odcienie zmieniają się płynnie, tworząc niebanalne rozwiązanie na co dzień. Najlepiej zaobserwować to podczas mycia dłoni. jeśli będziesz myć je pod gorącą wodą, zaczną stopniowo jaśnieć. Potem weź zimną wodę. W efekcie znów będą ciemne!

Jak malować?

Malowanie paznokci lakierami hybrydowymi termicznymi wykonuje się tak samo, jak w przypadku zwykłych lakierów. W pierwszej kolejności należy przygotować odpowiednio płytkę blokiem polerskim, a następnie odtłuścić paznokcie. Doskonale sprawdzają się waciki bezpyłowe, które nasącza się cleanerem. Następnie trzeba nałożyć bazę, utwardzić ją pod lampą UV. Po tej czynności nakładamy pierwszą warstwę lakieru termicznego, utwardzamy i nakładamy drugą warstwę. Na sam koniec malujemy paznokcie topem, utwardzamy, a także używamy oliwki do skórek. Paznokcie są gotowe! Można się nimi cieszyć przez najbliższe dwa tygodnie.