Już za chwilę kolejne Święta Bożego Narodzenia. Macie już prezent na święta dla najbliższych? Jeśli nie, nie martwcie się. Oto 5 wyjątkowych upominków.

Prezent na święta – 5 wyjątkowych upominków

Jaki prezent na święta kupić? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Wybór jest ogromny i trzeba przyznać, że trudno podjąć decyzję o konkretnym upominku. Najłatwiejszym sposobem jest zakup pospolitych prezentów. Ale nie ukrywajmy.. Nie są one wyjątkowe 😉 A przecież nasi najbliżsi zasługują na upominek prosto od serca, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Marzysz, aby taki podarować? Idealnie trafiaś/eś! Dziś polecamy 5 wyjątkowych upominków, które kupisz w sklepie MyGiftDNA. Czym się wyróżniają? Możliwością spersonalizowania, a więc dodania własnego tekstu czy też imienia. Dzięki temu, zwykłe, codzienne produkty zyskują zupełnie nowy charakter, stają się nieszablonowym upominkiem.

Kalendarz

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent na święta dla swojej przyjaciółki? Postaw na spersonalizowany kalendarz. Wybierz ten z napisem „Queen of Everything” z jej imieniem. Z pewnością się ucieszy! Która kobieta nie chciałaby być królową wszystkiego? 🙂 Oprawa kalendarza wykonana jest z miękkiego i miłego w dotyku matowego materiału. Natomiast wysokiej jakości nadruk zapewnia trwałość oraz wierne odwzorowanie kolorów.

prezenty na święta

Szklanki do whisky

Co kupić tacie, dziadkowi lub mężowi? Szklanki do whisky! Każdy facet będzie zachwycony, że może spożywać trunek we własnej szklance. „Najlepszy tata w galaktyce”, „Pan i władca wszechświata” to tylko kilka z ciekawym napisów, jakie możesz wybrać na stronie MyGiftDNA. Stylowe szklanki do whisky są wykonane z bezbarwnego szkła o pojemności 250 ml.  Wysokość szklanki to 98 mm. Szklanki można myć w zmywarce. Szklanki zostały wykonane przez najlepszego producenta szkła w Polsce, firmę KROSNO. Dostępne są w zestawie:

  • 1 szklanka
  • 2 szklanki
  • 4 szklanki
  • 6 szklanek

świąteczne prezenty

Deska do krojenia z grawerem

Nasze mamy to wyjątkowe kobiety. Dlatego wymagają jedynego w swoim rodzaju upominku. Jaki prezent na święta dla niej wybrać?  Deskę do krojenia z grawerem!  Te piękne słowa, które na niej się znajdują sprawią, że każda mama się wzruszy. Nic dziwnego! Z deski może korzystać lub oprawić ją w ramkę jako cudowna pamiątka na całe życie! My uważamy, że ten pomysł jest genialny, a Wy?

upominki na święta

Body niemowlęce

A jaki prezent dla najmłodszych? Podpowiadaliśmy już we wpisie pomysł na prezent na mikołajki dla dziecka. Na święta idealnie sprawdzą się body 0 ich nigdy za wiele ! Warto wybrać te z ciekawym napisem – będą stanowić super pamiątkę.  Body z krótkim rękawem i wyjątkowym personalizowanym nadrukiem będą strzałem w 10! Wykonane są w 100% z bawełny. Dostępne w rozmiarze:

  • 0-3 miesięcy
  • 3-6 miesięcy
  • 6-9 miesięcy
  • 9-12 miesięcy

jak wybrać prezent na święta

Chlebak

Szukasz prezentu dla całej rodziny? W takim razie postaw na niebanalny chlebak, na którym możesz dodać napis. Nie tylko kolacje muszą być romantyczne, ale i śniadania 🙂 Co więcej, metalowy chlebak z drewnianą pokrywą może również służyć jako deska do krojenia. Można w nim także przechowywać każdy rodzaj pieczywa. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. A na desce mamy personalizowany grawer. Genialnie prawda? Wymiary chlebaka: 31 x 17 x 13 cm.

upominki świąteczne

Macie już gotowe prezenty czy jeszcze nie? Dajcie znać!