Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o modnych i wygodnych butach na jesień i zimę. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

Nie ma wątpliwości, że obuwie na zimę powinno być przede wszystkim ciepłe i wygodne, jednak równie ważny jest wygląd. W tym sezonie bez wątpienia triumfy święcą kozaki do połowy uda. To najgorętszy trend. Wciąż modne są także modele za kolano – to klasyk. W cieplejsze dni warto postawić na sneakersy. Ten model na stałe wpisał się do świata mody i nic nie wskazuje na to, że odejdzie w zapomnienie. Ponadto nie może zabraknąć botków. A co z kolorami? Nie ograniczamy się do stonowanych barw. Stawiamy na kolory, błysk i łączenia materiałów. Nie bójmy bawić się modą.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.