Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność po raz kolejny prowadzić warsztaty kreowania wizerunku osobistego. Metamorfoza w Bytomiu odbyła się dla uczestniczek projektu „AS Aktywny Społecznie” w Bytomiu.

Kolejna metamorfoza w Bytomiu – fotorelacja

Pragniemy poinformować, że cały projekt metamorfoza w Bytomiu to nasza realizacja, z której jesteśmy bardzo dumne. Celem szkolenia jest przede wszystkim podniesienie własnej samooceny, a także zmiana wizerunku, które jest niezwykle ważnym elementem, przydatnym podczas poszukiwania pracy. To właśnie przez pierwsze sekundy przyszły pracodawca wyrabia sobie o nas zdanie. Oczywiście najważniejsze są umiejętności oraz doświadczenie, ale wygląd odgrywa niezwykle istotną rolę. Za pomocą ubioru jesteśmy w stanie przekazać ważne informacje, nasz charakter. Ubiór stanowi więc naszą wizytówkę. W związku z tym nie może być zaniedbywany.

Style Coach i założycielka Szkoły Damskiego i Męskiego Stylu, Agnieszka Świst-Kamińska, w ramach szkolenia prowadziła zajęcia z wizerunku. Podczas lekcji, uczestnicy zdobyli podstawową wiedzę z zakresu:

  • makijażu,
  • fryzury,
  • stylizacji.

Style Coach pokazała uczestniczkom, jak ważny jest wygląd, jak dobierać stylizację w zależności od okazji. Każdy moduł z powyższych, zakończony jest profesjonalną sesją zdjęciową każdej uczestniczki projektu. Ponadto, założycielka Cool Hunter udzielała również indywidualnych porad z zakresu wizerunku. Jeżeli potrzebujecie zmiany wizerunku, a nie macie wiedzy na ten temat, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Cały projekt obejmuje aż 55 uczestników. W pierwszej części wzięło udział 20 osób.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, które zostały wykonane podczas zajęć. Zdjęcia ukazują uczestniczki przed oraz po metamorfozie. Oprócz stylizacji, uczennice miały również robione fryzury, które stanowią dopełnienie całego wizerunku.

Fryzury – Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Catley

Zdjęcia: Michał Robert

Metamorfoza w Bytomiu Metamorfoza wizerunku w Bytomiu wizerunek bytom metamorfoza bytom szkolenie wizerunek

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.