Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. czas pomyśleć o prezentach dla tych młodszych i starszych dzieci. Jaki prezent na mikołajki dla dziecka wybrać? Oto pomysł na prezent na mikołajki.

Pomysł na prezent na mikołajki

Mikołajki to dzień, w którym wszystkie dzieci (nawet te duże) oczekują w swoich butach prezentu. I choć rynek oferuje wiele fajnych i ciekawych upominków, to jednak warto postawić na niebanalny i indywidualny pomysł na prezent na mikołajki. Wydawać by się mogło, że kupno prezenty dla dziecka jest  łatwe. Sklepy oferują mnóstwo ubrań, akcesoriów czy zabawek. Jednak wybranie odpowiedniego prezentu przy tak wielkim wyborze, to już nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzi sklep MyGiftDNA, którego prezenty nie są zwyczajne, a wyjątkowe jak osoba obdarowywana. Dziś przygotowałyśmy dla Was listę prezentów dla dzieci. Tych najmłodszych, a  także tych już dorosłych.

Body niemowlęce

Idealny pomysł na prezent na święta i nie tylko dla niemowlaka? Body! I to nie byle jakie, a.. spersonalizowane, które nie tylko będą fajnym ciuszkiem, ale i pamiątką na całe życie. Body z krótkim rękawem i wyjątkowym personalizowanym nadrukiem będą strzałem w 10! Wykonane są w 100% z bawełny. Dostępne w rozmiarze:

  • 0-3 miesięcy
  • 3-6 miesięcy
  • 6-9 miesięcy
  • 9-12 miesięcy

 

Pomysł na upominek na mikołajki

Zestaw koszulek dla mamy i dziecka

Szukasz oryginalnego prezentu na Mikołajki dla swojej partnerki i dziecka? Postaw na zestaw koszulek dla mamy i dziecka z napisem i możliwością dodania imienia! Jesteśmy przekonane, że Twoi bliscy będą zadowoleni. Jaka mama nie lubi wspólnych stylówek ze swoją pociechą? 🙂 Dla fanów serialu „Gry o tron” polecamy zestaw „Mother of dragon” i „Dragon”. Koszulki są wykonane w 100% z bawełny i zaleca się prać je w 40 stopniach.  Koszulki damskie dostępne w rozmiarach od XS do Xl, a dzieci rozmiar od 1 roku do 6 lat.

upominek na mikołajki

Kubek ze zdjęciem

A dla starszych dzieci, a tak naprawdę dla dorosłych dzieci, polecamy kubek ze zdjęciem! Postaw na zdjęcie z ich młodości, które przywoła pozytywne wspomnienia. Jeśli są rodzicami, dodaj zdjęcie ich dziecka. Będzie to piękna pamiątka. Kawa, herbata czy inny napój w takim kubku będzie smakować o wiele lepiej. Kubki dostępne są w 3 rozmiarach:

  • standard(330ml),
  • duży(415ml),
  • latte(500ml).

Pomysł na mikołajki

Album na zdjęcia

A dla już dorosłych dzieci przygotowaliśmy coś specjalnego! Personalizowany album na zdjęcia , który przywoła najpiękniejsze wspomnienia ze wszystkich lat. Ten wyjątkowy album sprawi, że każda uroczystość, wyjazd będą upamiętnione w formie papierowych zdjęć, do których można wracać, kiedy tylko się zechce. Piękna okładka ze skóry ekologicznej zachwyca swoim designem. istnieje możliwość dodania napisu, a nawet i zdjęcia.  Dostępny jest

  • album na zdjęcia wsuwane – składa się z 50 kart, czyli 100 stron. Pomieści on do 300 zdjęć wielkości 10×15 cm
  • album na zdjęcia wklejane – składa się z 30 kart (60 stron) i pomieści do 240 zdjęć o wielkości 10×15 cm

prezent dla mikołajki